Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek 15...

Szülők! Ti megengednétek 15 éves fiatoknak hogy fülbevalót hordjon?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 00:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
8%
Semiramis királynőnek adok teljes mértékben igazat. Csak egy két év, és a gyerek a büszkék felvonulásán fog menetelni.
2014. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

ma 10:26

És akkor mivan?

2014. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem igazán...
2014. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

Valósznűleg nem lenne kérdés, lévén hogy a férjemnek is van nem egy piercingje a fülében, meg máshol, tetoválásokkal együtt.


Oké, az ilyen lányos csillogós köveket nem engedném, de egy piercinget vagy normál ezüst/fekete fülbevalót nyugodtan.

2014. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú fülbevalót hord, akkor meleg lesz? Melyik szikla alatt laktok, ahol nem érintkeztek a való világgal?


Testvérem fülkarikát viselt az egyik fülében tini korában, mert bad boynak akart kinézni. Eddig csak barátnői voltak. :)

2014. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fülemben van fülbevaló, úgy szűk húsz éve. Nem lettem meleg, melóhelyen kiveszem. Nekem tetszik, ha kispolgáréknak meg bántja a szemét akkor ne stíröljenek. Nyilván ha szeretne akkor én vinném el kilövetni a fülét.
2014. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyet. Valami kisebb, nem túl nőies darabot talán. De ilyen csillogó köves diszkópatkányos cucc, illetve a fültágító ki van zárva.
2014. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Fényember ***** válasza:

Anno a bátyáimnak is volt mikor ez még menőnek számított (egy fülbe csak). Mindketten a lányokat szeretik, de akkor ez volt a menő. Mostanra talán már az egyik hord csak, ilyen fekete pont fülbevalót.

De mondom az már kiment jócskán a divatból.

15/L

2014. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Annó öcsémnek(13-14 lehetett) nem engedték mégis átszúratta a fülét. :D Nem lett meleg, és egy idő után meg is unta a fülbevalót. Nekem pedig kifejezetten bejönnek a fülbevalós férfiak.


Amúgy kedves 'b'zi leszel' fiam és a társai. Bár csak ennyin múlna valakinek a nemi identitása, gondolkozzatok már!

2014. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem ezen múlik, de lehet jele annak, hogy bemelegedett...
2014. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!