Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 2-3 hónap...

Ti megengednétek a 2-3 hónap múlva 18 éves lányotoknak, hogy a barátjával együtt aludjon, akivel lassan 1 éve járnak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 20:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
98%

OMG te még azt hiszed h a kisasszony szűz lenne ?

De aranyos :)


Hát nem az, egész biztosan átesett már rajta kb 16 évesen csak neked nem mondta.

És ha tényleg egy éve járnak, az mit mondjak neked kb átlag heti 2 szexnek felel meg.

Kivéve ha nagyon mélyen válásos de az mostanság nem gyakori.

Szerintem hagyd rájuk csak azt mond meg h használjanak kotont.


Mondjuk attól még normálisan leülhetsz vele megbeszélni h elmond a véleményed.

De ne tiltsd azzal csak feleslegesen feldühíted.

2014. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem nem kell megerősítés, kaptál elég választ. Megengedném, elég idős már. Ha tudnád, hogy milyenek a mai fiatalok. Amúgy meg szerintem nem fognak szexelni. Vagyis nem biztos. Valószínűleg már régesrég túl vannak rajta, ha meg véletlenül még sem, akkor sem most fognak, mindenképp bíz meg benne. Egy éve már együtt vannak ez igen sok idő, főleg együtt alvásra. Ismered a fiút, milyen kapcsolat van köztetek, rendszeresen van nálatok? A lényeg, hogy 18 évesen már nagy lány.

Illetve, gondolkodj el a saját fiatalkorodon, nálad ezek a dolgok, mikor és hogy történtek.

És a legfontosabb, amit a többiek is írtak, ha ellenzed, akkor csak jön a lázadás, meg a csak azért is, meg titkolózás szóval az nem jó. Így megmarad a jó kapcsolat köztetek, egy bizalmas anyalánya kapcsolat, akivel meg tud beszélni dolgokat.

2014. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

dugni dughatnak, de nem aludhatnak együtt...

ÓRIÁSI! :-)

2014. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok dolgozom, és sokszor most is meg akarják tiltani! De nem hagyom, régebben hagytam a szigornak. És! 18 évesen vesztettem el, majdnem 1 éves kapcsolatban!
2014. aug. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Miért hiszi, hogy lánya még mindig szűz,

Ha évek óta látni, hogy te vagy a tűz?! "

2014. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi idősen már nem kell engedélyt kérnie.
2014. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Nálunk ez nem volt téma anno, mert tisztában voltam vele, hogy ő nem alhat nálunk, mert tesómmal laktam még egy szobában. Náluk megint nem olyan volt a családi helyzet. Ennek ellenére töltöttünk együtt néhány éjszakát, mondjuk nem otthon és nem elsősorban a szex miatt. :D

Ha ilyen probléma nincs, a lányodnak külön szobája van, elférnek, plusz egy fő vacsorája sem okoz hatalmas törést a családi kasszában, akkor engedd meg.

18 évesen nem gyerek már annyira, eddig ha szexeltek, ha nem, úgyis megtörténik egyszer, nem tragédia. Anyám mindig azt mondta nekem meg tesómnak, hogy amíg ésszel csináljuk, addig nyugodtan, de unokát nyugdíj előtt nem szeretne.

Te annyit tehetsz, hogy megfelelően felvilágosítod és olyan viszonyt próbálsz vele kialakítani, hogy a bajban is hozzád fordulhasson (mondjuk ha baleset lenne, akkor ne legyen már gondban, hogy nem tudja kiváltani a 72 órásat, stb).

Nem egy futó kapcsolat, szerintem már bizonyítottak, gondolom a sráccal is találkoztál már egy év alatt. Próbálj visszaemlékezni, hogy szép dolog a szerelem, és jó a párod mellett ébredni is, ne vedd el tőlük ezt az élményt. A szexet meg inkább otthon, nyugiban műveljék, ne iskola helyett vagy a parkban.

2014. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tovább nem is tudom ragozni, amit az első pár válaszoló már leírt. Attól, hogy te megtiltod az együtt alvást, ők még szexelhetnek, nem kell ahhoz ottalvós buli. Egyébként ha tiltod, megoldják máshogy, mint annó én. Apukám soha nem engedett a fiúkkal sehova, de még barátnőhöz sem, pedig már elmúltam 19 is. Aztán amikor megismerkedtem a férjemmel, apu persze nem engedett volna, így kitaláltam, hogy elmegyünk szórakozni a barátnőkkel, vagy valami hülyeséget, már nem emlékszem, 7 éve volt. Tudtam, hogy ő elmegy 5-kor dolgozni, csak reggel 6-kor jön haza, fogtam magam, elmentem találkozni a párommal, és akkor történt meg az 1. alkalom. Nem kell ehhez engedély. Ne tiltsd, mert még a bizalmát is el fogod veszteni, mert nem fog semmit elmondani.
2014. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!