Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bámul folyamatosan az...

Miért bámul folyamatosan az apám? Mit tegyek, hogy ne csinálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az apám már több, mint egy éve folyamatosan bámul. Mindig figyel a szeme sarkából, utánam fordul, ha elmegyek mellette/mögötte. Egy ideje a melleimet kezdte el nézni, ha rövid nadrágot veszek fel, akkor a lábaimat... Meg h*lyén is viselkedik, pl. mindketten az ajtóhoz érünk, UGRIK félre, hogy elengedjen, meg ilyenek. Egyszer lehajoltam valamiért, kicsit kilátszott a fenekem, és ő meg benyúlt! (Ez kétszer is előfordult.) Ahol tudom, elkerülöm, nagyrészt a szobában vagyok, hogy a közelébe ne kerüljek. Miért csinálja ezt? Mit tegyek, hogy befejezze?

14/L


2014. aug. 28. 22:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

Szólsz anyukádnak?

Őőőőőő holnap várunk a "szüleim elválnak, mert..." c. kérdéssel

2014. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
17%
beképzeled túl sok tévét nézel ő nem a mostoha apucid taláj ki vali jobbat kislány
2014. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy csak trefanak szanja, de nem ismeri hol a hatar. Lehet eloszor neki kellene mondanod hogy hagyja abba mert ez nem vicces. Ha ezutan is folytatja akkor anyukadnak szolj, utana kulso segitseg..
2014. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
5%
túl sok tévét nézel és ezzel akarsz láztadni fel se fogod mit mondasz
2014. aug. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő, Katrin Weber, Aki hasonló élményeket (és még rosszabbat) élt át gyerekkorában "Vége a hallgatásnak" című könyvében megírta, hogy vele mi történt, és, Ő hol talált megoldást!

A könyvet az Ethos kft. adta ki jópár évvel ez előtt, nem tudom lehet-e még kapni, vagy kölcsönözni, de a kiadónál biztos meg tudják mondani.A kiadó elérhetőségei:

Telefon: (06-1)209 4768

e-mail: info@ethos.t-online.hu


Ha már nem lehet se kapni, se kölcsönözni a könyvet, írj, és majd röviden megpróbálom összefoglalni amit ír.

De, ha tudod, olvasd el magát a könyvet, az a legjobb.

2014. aug. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
1%
Ne járkálj előtte a lakásban egy szál semmibe.
2014. aug. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
7%

Igen a gyerekkori molesztálás úgy kezdődik, hogy előre enged az ajtóban. Ezt ti sem gondoljátok komolyan, hogy még adjátok alá a lovat, hogy igen molesztálja az apja.


Összefoglalva annyi történt, hogy apád rád néz, előre enged, illetve kétszer "megfogta" a hátsód. Mondd meg neki, hogy ez kellemetlen neked.


Inkább lökjön fel az ajtóban és kérj 2 pofont. Abból tudni fogod, hogy nem molesztál.

2014. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
64%

Neltu világosan kifejtette, hogy kamuszagú az egész, de ettől függetlenül mindenki válaszolgat továbbra is.


Kérdező, ha nem kamu, akkor szólj anyádnak/osztályfőnöködnek.


'napot!

2014. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
33%

Annak akinek az apja a se....be nyúlkál, nem így reagál, hogy megy a zöld mindenkinek!


Teljesen életszerűtlenek a kérdezőnk kommentjei is.


Ha valóban benyúlna apuka 2x is, láthatatlanul szépen megnyílna, eszébe jutnának a dolgai, pl. otthoni konfliktusok. Mindenképpen szeretné magából kiírni a traumát. Szerintem is kamu.

2014. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
66%

29-es és többiek!


Egy ilyen leírás alapján nem lehet 100%-ra megítélni, hogy kamu vagy nem. Láttam már olyan esetet, amikor egy lány hasonló ügyekben kamuzott. EZ AZ ESET pont, hogy NEM tűnik kamunak, amennyire a leírás alapján meg lehet ítélni.


Ilyen esetben pont a bezárkózás a tipikus magatartás, nem az, hogy "kiírja magából".

Már az is nagyon bátor dolog volt, hogy ennyit leírt.

2014. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!