Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bámul folyamatosan az...

Miért bámul folyamatosan az apám? Mit tegyek, hogy ne csinálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az apám már több, mint egy éve folyamatosan bámul. Mindig figyel a szeme sarkából, utánam fordul, ha elmegyek mellette/mögötte. Egy ideje a melleimet kezdte el nézni, ha rövid nadrágot veszek fel, akkor a lábaimat... Meg h*lyén is viselkedik, pl. mindketten az ajtóhoz érünk, UGRIK félre, hogy elengedjen, meg ilyenek. Egyszer lehajoltam valamiért, kicsit kilátszott a fenekem, és ő meg benyúlt! (Ez kétszer is előfordult.) Ahol tudom, elkerülöm, nagyrészt a szobában vagyok, hogy a közelébe ne kerüljek. Miért csinálja ezt? Mit tegyek, hogy befejezze?

14/L


2014. aug. 28. 22:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%
Én rá is csapok a lányom seggére és ő nevet rajta. Fura egy világ van már csukott szemmel kell járni az apáknak a házban mert kitalálták ezt a pedofilmizériát. Had nézzen azért van a szeme. Amíg nem közeledik TÉNYLEG szexuálisan addig ez csak kamaszodók műbalhéja.
2014. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld!
2014. aug. 28. 23:00
 13/30 A kérdező kommentje:
11: Remélem, hogy így van. :)
2014. aug. 28. 23:02
 14/30 A kérdező kommentje:
Bocsi, hülyén írtam az egyik kommentemet: Tehát nem viccelnék ilyesmivel.
2014. aug. 28. 23:03
 15/30 anonim ***** válasza:
83%
Milyen érdekes ez a mai nap a gyakorikérdések történetében ... http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..
2014. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezek a mai tinik és a mai apák katasztrófálisak!!!!
2014. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

Higgyétek el, nem kamu.

Engem nagybátyám molesztált gyerekkoromban. Neki van egy 14 éves lánya is, akit valószínűleg szintén "tapogat" (ahogy a kislány fogalmaz). De mindezt csak egyszer mondta, azóta nem, és nem beszél róla. A szülők válnak, és az anyját nem érdekli, mert jobban lefoglalják a saját szenvedései, pedig én is mondtam neki.

Gyerekkoromban nekem sem hitt anyám, EZÉRT nem történt semmi, EZÉRT történhetett meg ugyanez a kislánnyal is, és VELE SEM foglalkozik az anyja...

És nem tudok mit csinálni, mert ő nem beszél róla, én meg már 19 éves vagyok, bizonyíték nélkül semmi értelme nem lenne utólag feljelenteni. Valószínűleg még én jönnék ki belőle rosszul, mert minimum gyanús lenne nekik, hogy pont egy ronda válás közben kap az apuka pedofilvádat.

Szóval vannak ilyen undorító hányingerkeltő férfiak és nők, akik igenis lesz*rják, hogy tönkreteszik valaki életét.


Kérdező: Te pedig szólj anyukádnak sürgősen! Ha ő nem csinál semmit, az osztályfőnöködnek!

Ha ő sem csinál semmit, akkor írj nekem, és olyat behúzok neki, hogy többet ilyen eszébe sem jut! :D

2014. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj

Rengeteg helyen lehet olvasni/hallani, hogy van családon belüli erőszak, igaz nálad még nem történt meg, de remélem nem is fog, ne öltözködj kihívó ruhába, menj el többet a barátaiddal/kutyázni amit csak tudsz

2014. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
33%
Azért ugye tisztába vagy vele kislány,hogy ez nagyon súlyos vád amit az apukád ellen itt összehordasz? Ha ez valóban igaz őt ezért hosszú évekre börtönbe zárhatják. Szerintem inkább gondolkozz mielőtt bárkiről is valótlan dolgokat állítasz mert súlyos következményei lehetnek.
2014. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
19-es: Igen, tisztában vagyok vele. Bár elgondolkoztam, és lehet, hogy az ilyen "félreugrások" tényleg csak azért vannak, hogy legyek vele jófej, nem tudom. De ez a "s*ggbenyúlós" is csak 2-szer volt, kb fél évvel ezelőtt. Szerintem annyira nem durva a dolog, de azért zavar. Szólok anyukámnak, és megoldjuk. A válaszokat pedig mindenkinek köszönöm! :)
2014. aug. 28. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!