Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tinik! Nektek mi a legnagyobb...

Tinik! Nektek mi a legnagyobb titkotok a szüleitek előtt?

Figyelt kérdés
16/L

2014. szept. 6. 13:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy amikor elmegyünk valahova barátokkal, akkor általában elengedem magam, iszok (hozzáteszem nem részegre) néha elszívok egy cigit, mégsem merem elmondani a szüleimnek félek a reakciójuktól. 17/L
2014. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondom el nekik az álmaimat,mert tudom,hogy akkor folyamatosan arról beszélnének,hogy ezeket nem érhetem el.

Nem mondom el hogy miért vagyok szomorú,próbálok mindig vidámnak tűnni előttük.

Hogy legszívesebben ha tehetném lelépnék,vissza se néznék.

2014. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

Cigizés, bár azt tudják, hogy hétvégén szoktam, de hétköznap is, amiről viszont nem beszéltem. De rászokva azért nem vagyok.

Azt pedig szintén tudják, hogy szoktam alkoholt fogyasztani, csak a mennyiséget nem....:) hát lenne pár érdekes sztori.

Talán még az, hogy smároltam már lánnyal. Illetve az még rosszabb, hogy lányokkal.


17L

2014. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: velem ugyanez van. Kollégista vagyok, így kevesebbet tudnak rólam a szüleim úgymond. Bulikban szoktam inni ( volt hogy enyhén részeg voltam..) és néha elszívok pár szál cigit, de én sem vagyok rászokva, az erős túlzás. Lánnyal én is smároltam már, de ez amolyan magánügy, ráadásul én abszolút semmi jelentőséget nem nyilvánítok neki, mert buliban történt meg (egyszer), és egyikünk sem leszbikus, elefeljettük
2014. szept. 6. 18:19
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

10-es:

itt vagy töröltek vmit vagy félrenéztek a számokat. de szal igen, jól értetted, egy srác volt az, aki hanyatt döntött :) és vazzz mint a torkosborz úgy nekem esett, de oké nem tagadom, nem volt éppenséggel rossz élmény :D

de ha bele gondolok, mi lett volna, ha vki bejön ... ajajjj


Nálatok meg az az öltözős az nem ok arra sztem h egymás előtt szégyelljétek, ne viccelj, mi koleszban rengetegszer kivertük együtt a tusolóban pl de volt amikor a szabadban is kiránduláson. Csak sztem ilyenkor mindenki fél h jaj most b.. lettem, és ezért van a kínos hallgatás, pedig nem kéne ...

2014. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
héé, azért a válaszok továbbra is az ÉN kérdésemre jöjjenek, de arra az egy ide nem illő hülye válaszra..beszéljétek meg privátban
2014. szept. 6. 20:44
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem konkrétan mi történt a lakókocsis fiúval? Bocsi de már kíváncsi vagyok :D most leszopott vagy mi?!
2014. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
szivattyú volt szerintem!
2014. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy 14 éves korom óta nem vagyok szűz és hogy cigizem. A problémáimról sem tudnak szinte semmit!
2014. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Az, hogy 14 évesen szoktam inni, akár részegre is, hogy szoktam cigizni és hogy milyen társaságban szoktam lenni.
2014. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!