Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözés csak az egyetlen...

Költözés csak az egyetlen megoldás? 18L

Figyelt kérdés

tél ota jarok a baràtommal, nagyon szeretjuk egymast.

a szuleim viszont nem fogadjak el, sokat veszekedtunk, tavasszal pl nem engedtek meg hogy atmenjek a baratomekhoz stb.. és ennek ellenere ugye mèg is voltam naluk, 18evesen csak el tudom donteni mit csinalok.

meg azt gondoljak hogy elèg heti 1-2x talalkozni vele, akkor is egy orara... meg este hatra legyek otthon stb..

es emiatt nem akartam veszni hagyni a kapcsolatomat, kialltam magam es a baratom mellett.

viszont emiatt egyàtalàn nem beszelnek velem a szuleim kb nyar ota. ha haza erek koszonni se koszonnek vissza.

az a kevès amit mégis mondanak nekem, hogy nem szivesen tartanak el, nem tekintenek a gyerekuknek.. pedig semmi rosszat nem tettem.

amig nem vegzek a sulival mit tegyek? a baratom dolgozik, en csak nyaron tudok.


2014. szept. 7. 17:03
1 2 3
 21/21 Sowilo ***** válasza:

# 20

El vannak tévedve egyesek a neveléssel kapcsolatban. A kérdező heti 2x1-2 órát találkozhat a szerelmével. Tehát szinte el van tőle tiltva, ráadásul mint kiderült, ok nélkül. Ebben mi a nevelő célzat? Miért van ez jó hatással egy 18 éves lányra? Hogyan fejlődik ettől a személyisége? Milyen eredménye lesz ennek a későbbiekben? Ugyan mit tanul ebből? Megmondom.


Az ilyen "ameddig az én kenyeremet eszed" tipusú szövegekkel nevelt gyerek vagy már 14-15 évesen elkezd elszökdösni, dugni inni drogozni, vagy ha nem, akkor beletörődik hogy neki márpedig kussolnia kell, soha nem fog kiállni magáért. Így készülnek az önbizalomhiányos emberek, belőlük pedig soha nem lesz semmi.


Az életes dolgot gondolom érted, csak idegesíteni akarsz.

2014. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!