Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a nok akik nem tudjak a...

Azok a nok akik nem tudjak a parjuk gyereket elfogadni mert kezdenek nos pasival?

Figyelt kérdés
Az ismeroseim kozott vannak olyan nok akik tudtak hogy a pasinak 1-2 gyereke van megis belementek a kapcsolatba. Utolag miert sajnaljak azt ha az apa ugyanugy megvesz a gyereknek mindent? Most tekintsunk el attol hogy vannak kibirhatatlan exek, neveletlen gyerekek. Mert normalis gyerekekrol van szo. Miutan a pasival kozos gyerek van meg jobban sajnalja az anyagiakat. Az ilyen ember miert kezd gyerekes pasival?
2014. szept. 7. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
ez miért a te problémád?
2014. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi értelme ennek a kérdésnek? Te ne kezdj vele, aztán más mit csinál nem mindegy neked.
2014. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kerdest nem muszaj hozzaszolni.
2014. szept. 7. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

A nők hülyék. Ennyi.


24F

2014. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem ugyanaz, hogy "nős" vagy "gyerekes" az illető. Megismerkedhetsz egy elvált, de gyerekes pasival. Gyerek az anyjával él, apuka vasárnapi. Tök jó minden, jön a szerelem, már nem vagytok tinik, összeköltözés, stb. Az a gyerek hirtelen része lesz az életednek. De te nem őt választottad, hanem az apját.
2014. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert az ilyen nõk irigyek és féltékenyek, de fõleg félnek attól,hogy visszamegy a pasi a régi családjához.Ezeknek a nõknek sem könnyü , de vannak anyák,akik utána is birtokolni akarják az exüket, a gyerekekre hivatkozva.
2014. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem kéne gyerekes pasi, szerintem mindenki tudja, hogy mit vállal ezzel. Szeretem a gyerekeket, de én akarok először szülni a férfinak, akit szeretek, aztán családban felnevelni a gyereke(ke)t, én ezt érzem fontosnak. És bár próbálkozott nem egy elvált, gyerekes pasi, nem mentem bele még randiba se.

Aki választ egy pasit, akinek van gyermeke, az ne legyen önző, viselkedjen normálisan a gyerekkel és fogadja el, hogy a férfinak mindig is a gyerek áll az első helyen, ez így természetes.

2014. szept. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5. De a gyerek a szulovel jar.
2014. szept. 8. 08:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak 2 fia van. Velük semmi bajom, ellenben az exasszonnyal. A mai napig ő irányítja az életünket. Neki nem lehet nemet mondani.Hiába van lefektetve az egyezségükben a láthatás ideje, stb, azt ő szabályozza, ahogy éppen neki tetszik. Tudja,hogy a páromnak 5 órakkor van hazafele az utolsó busza, mégis rendszeresen úgy kell menjen a gyerekekért,hogy a buszt ne érje el,ne tudjon hazajönni. Ha tudja,hogy programunk lenne,akkor tuti,hogy beszervez a gyereknek fogorvost, akármit, ahova persze a párom viszi.

A szülinapok, sulis programok közösek, persze én nem mehetek. A párom elég jól keres, a két gyerekre összesen közel 80ezer ft gyerektartást kap. Mégis külön fizetünk úszás, edzés stb, mindennek a felét..

Egyetlenszer munka nélkül maradt a párom egy hónapra. Abban az egy hónapban nem adott gyerektartást, tény. ( egyébként összesen a 2 fiura a minimum összeg 20 ezer lenne, ehhez képest ugye irtam hogy mennyit kap.. ) Egy havi elmaradt pénzért feljelentette...

Szóval szerintem ez se nem féltékenység, se nem hiszti, hanem teljesen jogosan van tele a hócipőm

2014. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű kérdés, de nem lehet minden esetben értelmes választ adni rá. Elmesélem az én történetemet. Megismerkedtem egy férfival, rózsaszín köd, szerelem első látásra, pillangók a hasban, kémia, boldogság, dolce vita. Szóval ez az alapszitu, amikor megtudom, hogy gyerekei vannak. Az agyam ugyan bekapcsolta a vészvillogót, de az érzelmek mindent felülírtak, gondoltom jólvan próbáljuk meg, attól tettem függővé, hogy hogy jövök ki a gyerekekkel. Ez is pipa, aranyosak a gyerekek, elfogadnak engem, minden klappol, odaköltöztem, még mindig totál szerelmesen. Utána jött a feketeleves. A gyerekek nagyon aranyosak ugyan alapból, de amikor hiszti van, vagy probléma, akkor én egy senki vagyok nekik, meg is kaptam a "ne dirigálj, nem vagy az anyám" kedves mondatot, pedig tényleg csak nagyon indokolt esetben próbálok rájuk szólni. A párom sem szól nagyon rájuk, mert akkor fél, hogy nem lesz majd kedvük hozzá jönni, amikor megpróbálom megbeszélni ezt vele közli, hogy ez van, tetszik, nem tetszik. Az ex ugráltatja a párom, és mindig úgy mesterkedik, hogy az legyen, amit ő akar. Jó oké, mindezt lenyelem, mert szeretem még mindig nagyon, és én vele képzelem el az életemet próbálok alkalmazkodni, számat befogom. Jön a következő lépés, közös gyereket is szeretne a párom, mert látja, hogy milyen jól kezelem a helyzetet, és ő is nagyon szeret engem. Boldogság, ez felülír minden nehézsésget, könnyebben kezelek mindent ezentúl, hiszen végre lehet nekem is igazi családom, jaj de jó, boldogság, szerelem. Aztán eltelik 1 hónap, 2, 3, 1 év a közös gyerek nem jön. Depresszió, kétségbeesés, elmebaj, és ez kihat minden szintre. A párom korábbi gyerekei elsőre összejöttek, csalódott bennem, én meg féltékeny vagyok az exre, mert neki bezzeg elsőre sikerült, és látni se bírom a gyerekeket, mert a saját kudarcomra emlékeztetnek, mégis jópofát vágva kell elviselnem őket, mert a páromat mindezek ellenére is szeretem, bár abba csak reménykedni tudok, hogy ő is engem. Félek ez a helyzet fog minket felőrölni, mert tényleg csak azért vagyok vele, mert őt szeretem még mindig, és a józanésznek nincs helye emelett.
2014. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!