Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 évesen arra kényszerített...

15 évesen arra kényszerített az anyám hogy pénzért szexeljek mert hogy nincs pénz. Fel lehet ezt valaha is dolgozni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 10:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Ez 20 évvel ezelőtt is bűncselekmény volt, ahogy most is. 20 évvel ezelőtt is ha valakit kényszerítettek a szexre az sírt, zaklatott volt, és hamar kiderült volna, hogy nem önszántából rakja szét a lábát.

Szóval ez a kérdés kamu.. még akkor is ha azt írja, hogy régen volt.. EMBER! Bármikor jogod lett volna bemenni a rendőrségre és anyádat feljelenteni.

A prostuticíó nem olyan amit csak csinálom mert anyuka mondja...

2014. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Kamu :)
2014. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Hm ha nem volt pénz,anyád miért nem magát bocsájtotta áruba?benne már sok kárt nem tehettek.Biztos agyon verném.Szerintem ezt soha nem lehet feldolgozni,mint ahogy az erőszakot sem.
2014. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%

töltőtoll vagy költő troll?

na melyik vagy kérdező?

2014. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
Csicskàk. Az oldal lényege a kérdés-vàlasz. Kit érdekel, hogy igaz e? Gyere ide ,vàlaszolj, aztàn viszlàt.
2014. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, mostanában divat lett kérdések alá azt írni, hogy kamu. Jó, ez egy elég durva, nem hétköznapi dolog, de sajnos előfordul az ilyen. Attól még nem kamu, hogy durván hangzik. Ennél sokkal hétköznapibb kérdésekre is azt szokták írni, hogy kamu, nem értem, mi van az emberekkel, mi ez az új őrület. Megértem, hogy sok hülye ember is megfordul itt, ezeknek a nagy része szerintem ezek a "kamuhuszárok", akik a lehető legtöbb helyre, szerintem trollkodásból odaírják, hogy "ez tuti kamu". Emberek, szálljatok már magatokba!


Én azt javaslom neked, kérdező, hogy fordulj szakemberhez, járj pszichológushoz, az segít ezt feldolgozni, az ilyen anya meg nem is nevezhető szülőnek, ne is állj vele szóba!

2014. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!