Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám vajon miért ilyen...

Anyám vajon miért ilyen rosszindulatú?

Figyelt kérdés

Ma például késő délutánra értem haza, nem volt itthon senki. Gondoltam rajzolok egy kicsit. Nemsokára a családom többi tagja is megérkezett, beleértve anyámat is. Ő azzal indított felém, hogy "Na mi van, nem tanulsz?" közbe meg vágja azt a hülye fejet, mint valami dugatlan kekeckedő tanárnéni (már elnézést). Én meg mondtam, hogy miért kellene tanulnom, főleg első héten (nekünk az egyetemen ez az első hét). De én már ekkor ideges lettem, mert utálom, ha beleszólnak, hogy mit-mikor csinálok, főleg, ha valaki csak b-szogatni akar. Ezután megkérdezte, hogy mi volt ma a suliban, én meg azt válaszoltam, hogy semmi, utána meg rákérdezett, hogy mikorra megyek holnap, én erre, hogy "miért akarod tudni, úgysem leszel itthon" (mert délelőtt dolgozik), erre meg bepipult, még a nyakam is megfogta. Utána meg elkezdte a hülye szövegét (kb. mindig ugyanaz, kb olyanokat tartalmaz, mint a "sohasem tanulsz", "ha én nem mosogatnék, akkor titeket itt megenne a kosz" meg még durvábbakat is, de lényeg, hogy ő a mártír, én meg a rossz, na meg, hogy nincs köztük összefüggés). Később meg békülni akart, de én meg nem voltam rá vevő, mert nem fogok mindent lenyelni, meg az ő hangulatához igazodni mindig. Most meg "duzzog".

Amit még utálok, hogy folyton hazudik, meg ferdít, pl.: hogy én tiszta kettes vagyok (nem igaz, 3,5 fölött van az átlagom, de ő váltig állítja a verzióját), aztán meg általában elkezdi a lenéző szövegét, mert ő aztán nagyon nagyra van a gyári melójával, meg hogy van keresete, ami szerinte nekem sohase lesz. A pénzére is nagyra van, pedig én mérnökként a többszörösét fogom megkeresni. Röhej. Direkt csinálja? Mi lehet az oka? Ilyenkor mit érez egy anya? Milyen indíttatása lehet a dolognak?



2014. szept. 10. 20:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%

"Ő azzal indított felém, hogy "Na mi van, nem tanulsz?" közbe meg vágja azt a hülye fejet, mint valami dugatlan kekeckedő tanárnéni (már elnézést)."


Nem mellesleg előteremti azt a pénzt, amiből te eszel, iszol, internetezel, és iskolába tudsz járni.


Ha nekem ilyen szemtelen pimasz fiam lenne, beintenék neki, oszt boldoguljon, ahogy tud.

2014. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
60%

Óó de szeretem azokat akik pimasznak meg szemtelennek titulálnak egy 20évest, azért, mert meg meri engedni magának ugyanazt a szarrágó hangnemet amivel előkecmereg néhány "szülő"

Kérdező: Addig örülj amíg nem a nagytudású barátnőivel repül rád, mert az a legkeményebb szitu, amikor egy marok ötvenéves elhiszi, hogy majd ők megvernek együtt.. Irtó nagy gengszterek vannak ám az én életemben is hidd el.

Nekem se pénzük nincs rá, hogy tanittassanak, se semmi, de az én csicska mindenemet hogy nem tanulok tovább.. Neharagudj miből is?

Egy dolgot tehetsz: Akkora ivben szard le, amekkorában csak tudod, nevess magadban egy jót..

Aki azt mondja, hogy a te hibád, szemtelen vagy stb.. Annak kívánom éljen csak egy hétig ilyen idegőrlő körülmények között, meglátjuk mennyit fog mosogatni, meg porszívózni..

2014. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Te honnan tudod, hogy a kérdező milyen nagy "idegőrlő" helyzetben él? Ismered a helyzetét? Mert nekem ebből a kis fogalmazásból az jött le, hogy teljesen belesz.rna az életbe, de óóó anyuci rám szólt, hogy kezdjek már végre valamit és én bevágom a hisztit. Abba esetleg nem gondoltatok bele, hogy, ha nem jót akarna a kérdezőnek le se tojná a fejét? Mindegy. Majd lesz nektek is kölykötök, aztán majd meglátjátok! :)
2014. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!