Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem költözik/költözött...

Miért nem költözik/költözött már el egy 30-35 éves férfi otthonról?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 10. 22:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt egy exem, 32 éves volt akkor. Mikor ismerkedtünk azt mondta nemrég költözött vissza a szüleihez, hogy tudjon pénzt gyűjteni. de azt már elfelejtette elmesélni, hogy az apja küldte el otthonról, hogy tanulja meg milyen az élet és csak 1 évig bírta külön tőlük! Ő egyszerűen életképtelen volt. Nem tudott magáról gondoskodni. Otthon az anyukája főzött, mosott, dirigált és ez neki jó volt így. 38éves koráig van neki lekötve valami pénz amit eddig gyűjtögetett is. Szóval ő 18éves kora óta tudja hogy csak jóval idősebb korában lesz hajlandó elköltözni mivel ő saját lakást akar. Ezzel nincs gond, tök jó meg minden de a saját lakás nem fog rá főzni meg figyelni, hogy ünnepekkor zárva van minden bolt. Ő egy gyerek. Nője se lesz nagyon, ide a rozsdás bökőt.
2014. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen igen, nem kell itt a kifogásokat halmozni, hogy minek, rengeteg ember él külön EGYEDÜL is, mert külön életet akar már.... a válasz arra, hogy nem akar különköltözni: lusta és ÉLETKÉPTELEN! Aki különköltözik arra az a válasz: hogy képes önállósodni! Ennyi a különbség! Kifogások, hogy hjaj minek, mert így több pénz marad meg kiszolgálják... kíváncsi lennék ezek az emberek mennyi ideig képesek egyedül lenni! Hja semeddig, mert anyuci már nem mos, főz, takarít rájuk... egyedül meg egy teát se tudnának megfőzni!
2014. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

vagy tényleg nincs pénze, és ez sajnos egyre általánosabb ebben az országban, vagy marha jól keres, de nincs kivel, vagy tényleg kényelmes neki hogy anyuka kinyalja a popóját és még a ruháját is odakészíti neki élre vasalva minden reggel.


nekem még az is eszembe jutott, hogy lehet h az illető lenne az egyetlen a baráti társaságából, akinek lakása van, és a haverok bulikérót csinálnának belőle, neki meg ehhez nincs kedve, és egyszerűbb azzal takarózni hogy kényelmesebb anyuval lakni. :)

most kicsit magamból indulok ki, mert az ismerőseim közt kb én vagyok az egyetlen akinek van egy szakadt tragacsa, és most mindenki azt hiszi, h én leszek az ingyentaxis... na meg a nagy ló...szt :P

2014. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
13- itt 30-35 éves felnőtt emberekről van szó, nem bulikérós, elsőautós 18-19 éves gyerekekről.
2014. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%

"vagy tényleg nincs pénze, és ez sajnos egyre általánosabb ebben az országban,"


Nem magyar trend ez, hanem a világban is így van. A férfiak egyre életképtelenebbek, a nők meg egyre jobban elveszítik a nőiességüket. Mondjuk hogy is lehetne másként? Ez a folyamat magát gerjeszti. Ahogy a nők egyre jobban felveszik a férfi szerepeket, a férfiak egyre jobban leadják, és ahogy a férfiak egyre jobban leadják, a nők egyre jobban felveszik. De egyik se boldog miatta.

2014. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Aki a tendenciákat hibáztatja a saját életképtelensége miatt, az sokszorosan életképtelen.

egy tendencia, "a nők", "a férfiak", "a világ" nem lehet oka az egyes ember tehetetlenségének, éretlenségének. mindenki a maga szerencséjének a kovácsa, mindenki a saját fejlődéséért felel.

Kifogásokat mindenre lehet hozni, de ez egy felnőtt ember esetében nem lehet kielégítő magyarázat.

2014. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
16-os, de igen, magyarázat, mert ha a világban az életképtelen a normális, akkor nem kell csodálkozni, hogy egyre több van belőle.
2014. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

Talán,mert nincs kedve egy másik személyhez alkalmazkodni.

És egy gyermektelen,szingli hatalmas hátránnyal indul az ingatlanpiacon.

Nekik nem ad gyeregyártó kőcsönt az állam,mint másoknak.

2020. jún. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18-as

Ez a kérdés 6 éves lassan..

27 éves voltam és külön éltem😅


Az más kérdés, hogy a párommal együtt odaköltöztünk a szüleimhez 2 évre.

Nem akartunk albérletbe menni, addig, amíg megvettük, majd felújítottuk a házunkat.


De teljesen külön költségvetésünk volt.

Viszont rezsit és albérletet nem fizettünk.Kaptunk kölcsön 1 milliót Így nem kellet banki hitelt felvenni a felújításra sem.


Jah és egymás szájába sem lógtunk..

Annyira különböző napirendünk volt, alig találkoztunk

2020. jún. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!