Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülő mennyire szólhat bele...

A szülő mennyire szólhat bele abba hogy hova menjek továbbtanulni? 14L

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
6-os, a nevedhez (trollp.icsa) méltó hülyeséget írtál. Méghogy 14 évesen te fizetted a továbbtanulásodat...
2014. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idősen mindenről ő dönt helyetted.
2014. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

Ha vmi hülyeséget akarsz, akkor nyilván beleszólhat.

Példa a párom:

8. után szakmunkásképzőbe akart menni, az apja nem engedte, érettségit és szakmát adó suliba íratta be.

Most van két diplomája (okleveles gépészmérnök az egyik) és üzemvezető egy bazi nagy cégnél.

Vajon hol lenne most az apja nélkül?

2014. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne fáraszd magad ilyenekkel... na meg engem se.


"Az üzenet küldője: troll314csa

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 18:34

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A szülő mennyire szólhat bele abba hogy hova menjek továbbtanulni? 14L

"6-os, a nevedhez (trollp.icsa) méltó hülyeséget írtál. Méghogy 14 évesen te fizetted a továbbtanulásodat..."

Az üzenet szövege: Felületes és sekélyes vagy, de legalább büszkén vállalod."

2014. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én írtam ezt: "Nyilván az anyagiak szempontjából van, de azért nehogy már a szülő döntse el, hogy mit tanulj!"


0%-ra le lett pontozva. (Nem zavar, nem azért.) De:


Egy másik válaszoló: "Ennyi idősen mindenről ő dönt helyetted."


Szintén 0%.


Most akkor mi van???

2014. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mert én egy közeli gimibe szeretnék menni, anya szerint meg menjek kollégiumban hogy ott hátha megtanulom hogy mindent meg kell enni amit adnak.stb. Szerintetek? ( ne az anyumat szidjátok meg ne is engem légyszi, hanem a véleményeteket kulturáltan ha lehet.)
2014. szept. 16. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!