Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan 18-19 éves...

Vannak itt olyan 18-19 éves illetve a 20-as éveikben járók akiket gyakran piszkálnak a szülei az unokával?

Figyelt kérdés
Az én szüleim néha tesznek ilyen megjegyzést hogy hátha megjön az eszem és lesz gyerekem ,de én nem akarok ,mert azt a pénzt amit megkeresek ,azt majd inkább magamra és a barátnőmre akarom költeni,meg egy gyerek felnevelése az tényleg sok pénz.
2014. szept. 16. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Világos?"


Hogyne neked érték a gyerek minket meg nem érdekel, egyik fél se fogja meggyőzni a másikat mert mint mondtad más is az értékrendünk.

Én inkább kutyát tartok mint gyereket te meg babázzál no para.


Az véges értékű cuccokról annyit h amit te veszel az is tönkre megy, meg elavul, függetlenül attól h van e gyereked avagy nincs és attól hogy most nem egy prémium kategóriás telot vettél hanem csak egy 15 E-set.

Csak mi többet engedhetünk meg magunknak a bulikból meg a pénztárnál.


Ennyi na béke veled te lány v srác nem tom ki vagy.

2014. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!