Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy éljem túl ezt a 6 hónapot?

Hogy éljem túl ezt a 6 hónapot?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult , hogy 28 éves fejjel vissza kell költöznöm anyuhoz egy fél évre.

De nem akarok 6 hónapig szezámmagos tofut enni ruccolával, nem akarok minden nap,vasárnap is 6korfelkelni,mert úgy illik, nem akarom,h mindennap a fogaim megfelelő fehérségét ellenőrizgesse,mint vmi lókupec, és nem akarom egész nap a Kossuth rádiót hallgatni és minden szavát szentírásnak venni,és onnantól aaszerint élni az életemet.

Mi a frászt fogok csinálni??



2014. szept. 17. 09:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es, sajnálom,én nem ilyen ember vagyok,h az idős édesanyámat veréssel fenyegessem.
2014. szept. 17. 10:33
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a válaszoló azzal, hogy "bajod esik" nem arra gondolt, hogy megvered, hanem ha feleslegesen izgatja magát az nem egészséges...

Szerintem senki nem biztatna, hogy verd anyád...

2014. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Most picit bunkót mondok, de szerintem használd ki a helyzeti fölényed.

Ha szájbaturkálna, mondd, nyihahaa, piacra megyünk?

Állj arra a két bütyökre a talpad végén, és mondj nemet.

Ha hangos a rádió, halkítsd le.

Ga hülyeséget mondd, szólj, hogy nem érdekel.

Éreztesd picit, hogy te teszel neki szívességet, nem fordítva!

Így kapsz egy kis elégtételt a gyerekkorodért. Tudom, hogy szörnyen hangzik, de akkor is.

2014. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!