Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy éljem ezt túl? Hogy...

Hogy éljem ezt túl? Hogy tehette ezt? Gyűlölöm!

Figyelt kérdés

Az apám összejött egy 19 éves lánnyal,akit még én mutattam be neki tavaly.A lánnyal a gimiben lettünk jóban,ő volt végzős,én pedig akkor 9.-es.Sokat lógtunk együtt,tetszett,hogy népszerű és hogy mindenki jóban akar vele lenni.A suliban tudtam meg és annyira kiakadtam,hogy hazajöttem,azóta sírok és gyűlölöm apát.Nem is ő mondta el!

A lány öccse mondta el,akibe már kb 2 éve szerelmes vagyok,de "észre se vesz".

Tudom,hogy elváltak anyával már régen és biztos nem ő az első barátnője a válás óta...De akkor is,ez nem normális.



2013. nov. 6. 11:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
16%

20 éves vagyok, a pärom 45.... Boldogabbak vagyunk, mint valaha bärkivel..:) a szerelemben nem a kor szämît!


Attòl függetlenül elég tahó dolog volt apádtòl hogy nem ö közölte... De a csajtòl is!

2013. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ja,de gondolom a párod nem az egyik barátnőd apja...
2013. nov. 6. 11:52
 3/35 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudtam volna soha gyűlölni az apámat, akárkivel jön össze. Ez nem ok rá. Az ő dolga, hogy kivel jön össze, pláne, ha független. Elképzelni sem tudom, hogy ez neked miért ilyen nagy probléma.
2013. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Andizsuzsi ***** válasza:
38%

"Sokat lógtunk együtt,tetszett,hogy népszerű és hogy mindenki jóban akar vele lenni"


Ez még nem barátság. Egyébként meg igaza van az előttem íróknak, ha tetszik, ha nem, semmi közöd hozzá. Mindketten felnőtt, független emberek.

2013. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
De az már barátság szerintem,hogy együtt voltunk fesztiválokon,a Balatonon és mindent megbeszéltünk.Tegnap is találkoztunk,de akkor sem hozta fel,pedig ez nem egy-két napos dolog.
2013. nov. 6. 11:58
 6/35 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nekem tényleg nem a barätnôm apja, de nem is értem miért ez a mérvadó... Azthittem a korkülönbség a baj.

Ha igazän barätok lennétek akkor annak örülnél higy boldog, az mindegy hogy kivel... Ha igazän barätok lennétek, örülnél hogy a faterod boldog... Az mindegy hogy kivel!

2013. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%
Ne hisztizz már. A szüleid már elváltak, apádnak is joga van a boldogságra. Azzal jön össze, akivel akar.
2013. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Mert szerintetek az normális,hogy a 48 éves apám összejött a 19 éves barátnőmmel?!

Ráadásul úgy,hogy egy kapcsolat sose túl hosszú idejű nála.

2013. nov. 6. 12:03
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ez számomra sem normális, de nem nagyon lehet mit csinálni. Reménykedj, hogy nem lesz tartós a kapcsolat és a csaj hamar talál majd valaki pénzesebb faszit...
2013. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
18%

Te idefigyelj nagyläny, mi 2 éve a legboldogabbak vagyunk úgy a pärommal, hogy én 20 ô pedig 45 éves.... Szóval a szerelemben nem a kor szämît... De neked nem is ez a bajod, mert ugyanezt az elôbb is szò szerint leîrtam, akkor azon problémäztàl hogy dehät a baràtnôd!


Neked az a bajod, hogy az apäd egy mäsik nôvel van...

Meg hogy a barätnôd is inkäbb ele fog foglalkozni. Ez féltékenység. Nem hisztit kellene kreälni, hogy egyszer ez a bajom, mäs szor az, hanem tämogatni apädat hogy végre boldog lehessen.

2013. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!