Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi, hogy dolgozz...

Miért nem engedi, hogy dolgozzak? Mit csináljak, hogy belemenjen?

Figyelt kérdés

Az anyám nem akarja engedni, hogy iskolaidőben dolgozzak, mert mégis minek... De elég sok órám kiesett a gimibe (heti 17) és péntekenként pl. egyáltalán nem kell bemennem.

A nyáron hostesskedtem és elég sok pénzt sikerült vele keresnem, ezért gondoltam, hogy folytatom így, év közben is, időm lenne rá.


De anya nem akarja, mert ő megad mindent, ne dolgozzak.

Viszont most is szeretném majd megvenni az új iPhone-t, de már rögtön mondta, hogy minek, mikor a régit is tavaly kaptam, vagy hogy vettem egy új cipőt és felvette, én pedig mondtam, hogy ne helyettem hordja már el. Erre jött a válasz, hogy ő adta rá a pénzt, azt csinál vele, amit akar.



17L


2014. szept. 18. 10:03
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Nem rongyrázás céljából használom a termékeiket, egyszerűen ezekkel vagyok megelégedve.

De elmagyaráznád, hogy ez miért fontos az eredeti kérdésem szempontjából?

2014. szept. 18. 15:55
 32/34 anonim ***** válasza:
31%

"Nem rongyrázás céljából használom a termékeiket, egyszerűen ezekkel vagyok megelégedve. "


Hat persze hogy nem, ezert akarod lecserelni az egyeves telefonodat :)


Legalabb magadnak ne hazudj mar bakker.

2014. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, hogy dolgozni akarsz. 16 év felett diákszövetkezeten belül nyugodtan dolgozhatsz.(tescoba pénztárosként 90%-ban diákok dolgoznak. Péntekenként nyugodtan mehetnél és a sulira meg hétvégén is lenne így időd!).


Az meg hogy iphone-t akarsz venni,az teljesen mindegy. Ha társasjátékot írtál volna, biztos nem hurrognak ennyire le.Az is egy cél, hogy szeretnéd magad ruháztatni, illetve mobilt akarsz. Szóval hajrá, menj be a diákszövetkezetbe és anyukád szerintem úgysem tudna eltiltani a munkától.

2014. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ja és csak a tisztánlátás végett:


hostess az is, aki a szeletelt párizsit,meg szalámit kínálja tálcán a vásárlóknak a tescoban,spárban feltűzdelve fogpiszkálóra, vagy épp a minijoghurtokat. Szóval hagyjátok már a szemétkedést.


Kérdező,menj dolgozni,anyád meg majd úgyis később örülni fog, hogy tudsz magadnak pénzt gyűjteni :)

2014. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!