Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu allandoan keresgeli...

Anyu allandoan keresgeli nekem a "megfelelo fiut", mikozben mar van kapcsolatom. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

(Az ekezetek miatt, bocsanat!)


Amiota ujra osszejottem a baratommal, anyu ha nem is napi, de heti rendszeressegel mindig kinez egy pasit (legyen az 18 vagy 36 eves) az ismerettsegi korebol, aki SZAMOMRA tokeletes party lenne. Neha mar nagyon eroszakos,hisz pl.: talalkozot akar szervezni veluk. Nekem erre nincs igenyem, nem vagyok masra de vhogy nem erti meg.( Most amugy egy velem egykoru sracot emleget mar 2-3 hete, mindig meg kell neznem a kepeit a facebookon es hallgatni rola az omlengeseket).

Amugy regebben is ezt csinalta, de nem ilyen szinten. Kozre jatszik termeszetesen, hogy nem kedveli a baratomat, foleg egy-ket dolog utan, ami a szakitasunk utan derult ki. De en ezeket megbocsatottam neki, szoval szerintem illene elfogadnia, meg ha minimalis szinten is.

Multkor mar, jobban raszoltam , hogy befejezhetne de ahogy ismerem tovabb folytatja par nap mulva.

Szeretem ot, jo anya de egyes helyzeteket keptelen jol kezelni, pl.: ezt is...

19/l



2014. szept. 19. 09:29
1 2 3
 11/26 csabika1971 ***** válasza:
100%

Sejtettem. Jó, ez a te döntésed. Csak ezt egy szülőnek a legtöbb esetben nem fogod tudni megmagyarázni.

Személyes véleményem: megcsalást soha nem tudok megbocsátani, mert azzal azonnal oda a bizalom részemről. Bármit is tesz vagy csinál utána én csak már a rosszat látom. Én ilyen pasi esetében, igazat adok anyádnak, hogy nem szívesen látja őt melletted. Mert ha egyszer megcsalt, megfog ismét, ha már meg nem tett máris.

És pl erre te majd X idő elteltével szintén rájössz, de addigra rááldoztad a fiatalságod.

Anyukád ettől akarna megóvni. De tudom, hogy egy szerelmes embernek nem lehet semmit megmagyarázni. Így majd az idő eldönti a továbbiakat. Minden esetre sok sikert, nem vagy irigylésre méltó helyzeteben.

2014. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Jo , en megertem ot. Tudom mit gondol, erez. Ezen O is atesett fiatalkoraban. De tett azert a baratom, hogy ujra vele legyek , es a mai napig is latom, hogy igyekszik(ellentetben az o exevel). Nem vagyok hulye, en is tudom, hogy sose fogok tudni megbizni benne teljesen. Ezt vegleg elrontotta. De latom a valtozast rajta, es jol erzem magam vele. Szeretem.

Nem hiszem, hogy raaldoznam a fiatalsagom, foleg a mai 20 koruli sracok tobbsegeert, egyaltalan nem faj a szivem :).

Visszaterve a temahoz, en elhiszem, hogy ezt nehez elfogadni, de a kerito szerepet is idopocsekolas jatszani. Nagy lany vagyok, eltudom donteni ki kell nekem.

2014. szept. 19. 11:45
 13/26 anonim ***** válasza:
A mai 20 körüli srácok többsége még nem csalt meg, és valószínűleg nem is tenné. Ez csak ócska belemagyarázás arról, hogy miért is az kell neked, aki már eljátszotta a bizalmadat. Az idődet pocsékolod, és anyukád a saját eszével - és mindenki más a fórumon - tapasztalt már annyit, hogy tudja, minél tovább húzod, annál nehezebb és fájdalmasabb szakítás lesz a vége. Nem az a lényeg neki, hogy mással legyél, hanem hogy ne egy olyan kapcsolatban, ami visszahúz. Te ezt 19 évesen még nem fogadod el, mert a ti esetetek más, mint a többi millióé.. A saját hibádból tanulsz, mint korosztályod többsége. Minden szülő számára fáj tétlenül végignézni, ahogyan bántják a gyerekét. És még valami: talán el tudná fogadni, hogy az a nyikhaj bántotta a lányát, ha legalább boldoggá tenne téged. De te már nem bízol benne, elrontotta a kapcsolatot, és csak nyűglődsz. Sokkal jobban látszik ez kívülről, mint amit mutatni akarsz belőle.
2014. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 csabika1971 ***** válasza:

Ez igaz azt a részt túlzásba viszi. De biztos vagyok benne azért csinálja, mert így akar ráébreszteni találj magadnak másik pasit.

Kicsit idegesítő lehet amit csinál, de hagyd rá, nem akar rosszat.

2014. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

84%-os válaszoló, azért az nagyon tetszik, hogy te írod azt, hogy én bemagyarázom magamnak, miért is vagyok együtt még a barátommal, amikor Te ugyan ezt csinálod. Hisz megpróbálod nekem beadni, hogy már ééén tulajdonképpen nem vagyok boldog. De az vagyok. És igen, nem kár a fiúkért, akikkel nem d*gathatom meg magam minden héten. De még ha meg is érné nekem mással lenni, akkor sem szeretnék. Ezt nem érti meg az édesanyám, és úgy látszik, Te sem.

Függetlenül attól, hogy milyen tapasztalt, akkor sem jogosítja fel Őt arra, hogy nekem pasikat nézegessen.

Amúgy eltértünk a témától. Nem a párkapcsolatomat illetően kértem tanácsokat.

2014. szept. 19. 12:18
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatodat illetően miért is kérnél véleményeket? Te úgyis mész a saját fejed után, és mindenki hülye, aki mást mond. Ez teljesen átlagos hozzáállás a te korodban. Az anyád viselkedése teljesen érthető. Nyilván haszontalan is, mert te nem fogsz jobb belátásra térni, és rájönni, ezer olyan pasi van még, aki nem szórakozik veled, és hogy a megalázásnál még egyedül is sokkal-sokkal jobb. Arra, hogy nem vagy boldog, abból következtettem, amit írnál. Mert ne mondd, hogy boldoggá tesz egy kilátástalan kapcsolat, ahol már nem tudsz bízni a párodban. Ha soha az életben nem csal meg többé, és ha tényleg nem járt k*rvázni, akkor sem tudhatod soha 100%-ra, hiszen csak a szavára alapozhatsz. Anyáddal két dolgot tudsz tenni: elfogadod így, vagy elköltözöl. Ő ugyanis soha nem fogja boldogan nézni, ahogyan tönkreteszed magad. A módszerei még így sem drasztikusak, max neked idegesítőek. Az meg, hogy úgy állítod be a korosztályodat, mintha csak a d*gásról szólna az élet, egyértelműen csak önhitegetés. Ha így lenne, akkor furcsa körökben mozogsz, tágítanod kellene az ismeretségi körödet. Szerintem te is pontosan tudod, hány sebből vérzik a kapcsolatod, de még nem állsz készen elengedni, úgyhogy hitegeted magad és lázadsz minden ellen, ami valami negatív jövőt idézne. Az biztos, hogy sokat fogsz tanulni ebből a kapcsolatból, mint ahogy minden tizenéves az első nagy szerelméből.. Anyáddal pedig legyél türelmes, a viselkedés azzal jár, amilyen utat választottál, nem tud befolyásolni semmiben. Még az is lehet, pár év múlva inkább azt kívánod, bár többet tett volna, hogy felnyissa a szemed. Persze ez a legrosszabb forgatókönyv.
2014. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

Húbazz! Ez durva

- megcsal

- prostizik

- csak barát vagy neki


ÉS TE EZEK UTÁN VISSZAFOGADOD? Hát anyukád helyében nagyon megdicsérnélek, magamban pedig elgondolkodnék, hogyan sikerült egy ilyen nyámnyila, kapcsolatfüggő lányt nevelnem.


De az is biztos, hogy ezek után a barátod a kapun nem jöhetne be. Ha vele akarnál lenni, egészségedre, de én látni sem szeretném többé.

2014. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Jobban jartam volna, ha nem irom le. Teves kovetkezteteseket vontal(vontattok)le nagyon. De inkabb, koszonom nem kerek tobb valaszt. Mert barmit irhatok, ugyis jobban tudod mit erzek par mondatbol mint en magam.Koszonom jol meg leszunk. Anyut pedig leallitom, es ezert nem fogok elkoltozni.
2014. szept. 19. 13:26
 19/26 A kérdező kommentje:
Hal'istennek nem vagyok a lanyod. Mert akkor, lehetseges, hogy en is olyan buta lennek, mint Te . Nem tudsz szoveget ertelmezni... Sajnos.
2014. szept. 19. 13:31
 20/26 anonim ***** válasza:

"Teves kovetkezteteseket"? - Most akkor mondta, hogy csak barát vagy, vagy nem mondta? Megcsalt vagy nem csalt meg?


Ha azt mondta hogy csak barát vagy neki és meg is csalt, akkor én sem örülnék, ha a lányom egy ilyen sráccal jönne össze újra, aki már egyszer átejtette... Barátnőmmel kellett ezt párszor végigjátszani, 2x is visszament ahhoz a sráchoz, aki megcsalta... Harmadiknál hálisten belátta, hogy kár volt.

2014. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!