Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el apukámnak...

Hogy mondjam el apukámnak hogy megjött?

Figyelt kérdés
Mar 2szer megjott de o az egyiket s tudja. Rosszul erzem magam hig em mondom el neki mert igy tuti azt hiszi mast se mondok el neki. Hogy hozzam fel temat? O meg is csak ferfi....de az apukám

2014. szept. 21. 13:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Engem apum nevelt 13 éves korom óta. Épp kocsit mostunk, mikor elmentem wc-re és láttam, hogy csurom vér a bugyim. Remegés, te jó isten (nem igazán bírom a vért), aztán betét be, és gombóccal a torkomban mondtam apának. A szívem mint eszelős kalapált, a kezem remegett. Megölelt, megpuszilt és ennyi volt. :)


De ő laza, egyik este vacsorázunk, valahogy szóba került a pasizás:

- Kicsim, nem igazán szeretném, ha 18 éves korod előtt lefeküdnél valakivel, de ha mégis úgy érzed, és megérdemel a srác, akkor ott az óvszer a fürdőszekrényben.

Azt hittem, kiköpöm a kajcsit meglepetésemben. :D

2014. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!