Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert allitjak sokan hogy a...

Miert allitjak sokan hogy a mai vilagban nem allja meg a helyet az a mondas hogy sok gyerek szegenyseg?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan csalad van ahol rossz anyagi korulmenyek koze vallalnak tobb gyereket akik aztan eheznek,nem megfelelo a ruhazatuk. Sok ember azt gondolja hogy majd lesz valahogy. Jo az ilyen elet a csaladnak,gyerekeknek?
2014. szept. 22. 12:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Kérdező, szerintem sokan azt a hibát követik el, hogy a pillanatnyi állapotukat vizsgálják. MOST épp nincs pénzem, ezért elvetetem a babát. És mondjuk fél év múlva örököl tízmilliót, nyer a lottón, vagy kap a férje egy félmilliós állást. Akkor pedig már nem lenne gond a baba, csak addigra már megölették. "



Na pont ezt a csodaváró hozzáállást nem értem. Hogy majd történik valami, rajtunk kívülálló okból.


Aki jól képzett, az elveszítheti a munkáját, de kap is gyorsan máshol.

De lottónyereményre meg örökségre apellálva a semmire szülni.. ráadásul ezt az életszemléletet adják tovább a gyerekeknek is. "A mi életünkért az állam/külföld/akármilyen népcsoport a felelős, nem mi magunk." EZ hatalmas hiba, mert ezzel passzív birkává nevelődik a gyerek, aki saját erejéből soha nem jut előre, hanem leköti az energiáit mások hibáztatása a saját rossz életéért.

2014. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!