Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondanátok ilyet az 1 éve...

Mondanátok ilyet az 1 éve dolgozó, önállósodni akaró gyereketeknek? .

Figyelt kérdés

..hogy ne költözzön még el mert eddig semmit sem keresett haza?

(adott haza csak keveselték)


A gyerek csak önálló életet akar és új szintre léptetni a 2 éves kapcsolatát.


2014. szept. 30. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amint lehet költözzetek. Majd kérdezd meg a szüleidet Ők mivel kívánnak hozzá járulni a ti életetekhez?
2014. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
költözz el, és kész. adják be a bíróságra a kérvényüket. ki fogják őket nevetni. tedd te is ezt.
2014. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Légyszi ezt a kérdése még naponta 3x írd már ki!
2014. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Légyszi ti írjátok már be 3x azt a kommentet hogy írjam ki még 3x ezt a kérdést!
2014. okt. 1. 08:05
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ők mivel kívánnak hozzá járulni a ti életetekhez?"


Ugye ezt a kérdést azért nem gondolodf komolyan? Mert csak egy példa hogy atníttatták, hogy ne utcát kelljen söpörni, az életébe.

2014. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az én szüleim az első munkanapomtól kezdve nyiévánvalónak tartották, hogy a teljes fizetésemet beadom a közösbe.


Nekem akkor ez nem tűnt fel 20 évesen. Otthon laktam, gondoltam így a normális.

És az is, ha nagyritkán elmentem valahova, akkor odaálltam eléjük pénzt kérni... Vagy ha venni akartam magamnak ruhát akkoris, konkrétan mondanom kellett, h mit mennyibe kerül.


Építsd az életed. Egy józanul gondolkodó családban ilyen fel sem merül.

2014. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!