Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el itthon, hogy...

Hogy mondjam el itthon, hogy terhes vagyok, ha a családom vallásos és tartok tőlük?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy "védekezni kellett volna", "ha a szexhez nagy vagyok, legyek ehhez is az", stb.

Kérem azokat, akik csak ennyit szeretnének közölni, ne válaszoljanak.



6 hetes terhes vagyok és nem tudom, mi legyen, hogy mondjam meg.

Azt sem tudják, hogy van valakim, mert biztos, hogy nem kedvelnék, nem is beszéltem róla soha.

Félek és úgy érzem, kicsúszott a kezemből az irányítás.

Eddig mindent kontroll alatt tudtam tartani.

Nem akarom, hogy lássák rajtam, hogy félek tőlük és hogy mit érzek valójában. Azt sem szeretném, hogy rám erőltessék az akaratukat, de nem tudom, ezt hogy kéne megakadályoznom.


(18 leszek 3 héten belül)


2014. jún. 11. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Miféle vallás az, amelyik nem pártolja az őszinteséget?? Állj a pároddal a szüleid elé és egyszerűen mondjátok el nekik. A titkolódzással csak további gondokat veszel a nyakadba.

És meg szeretnéd tartani?

2014. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező a házasság előtti nemi életet kb minden vallás tiltja. Gondolom az nem tetszene nekik.

Kérdező állj eléjük és mond el, akárhogy csűröd csavarod ha nem tetszik nekik akkor sem fog h közben fejeden pörögsz. Szóval semmi értelme a körtésnek.

2014. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Vagyis elsőnek szólt az eleje.
2014. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Na, az ilyen kérdéseket mutatnám meg a vallási fanatikus, gyermeküket mindentől elzáró szülőknek, azzal a felkiáltással, hogy ez lesz a vége a nevelésüknek... Kérdező állj a szüleid elé, és ne hagyd, hogy a homokba dugják a fejüket, mert az ilyen típusú emberek erre nagyon is hajlamosak.
2014. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Jaj utolsó ez meg egy hülye felelősség áthárítás. Én szüleim is vallásosak mégsem lettem ilyen.
2014. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

Egyelőre sehogy. Várd meg míg 18 leszel !

"van valakim, mert biztos, hogy nem kedvelnék, nem is beszéltem róla soha. " Ez idő alatt lassan adagolva mesélsz nekik róla.

2014. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

n ekem volt ilyen bnom, mindent tiltottak neki, persze nem 1x atszokott, nem rajta mult semmi, es meg az ilyen szulonek uzenem nem csak este 8 utan lehet am teherbe esni...

csodalja aztan ha hazudnak, ha semmit nem mer elmondani?

istenem... szegeny lany :/

2014. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

Engem is tiltottak. Nem aludhattam a páromnál aki pár utcával lakott arrébb...

Aztán egyszer csak bejelentettem, hogy babát várok (persze a fogamzásgátlót sem engedték hogy felirassam de ez már más kérdés)

Ekkor tértek észhez, hogy nem csak éjszaka lehet belőlem szülő :)

2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Hát, sok függ attól is, hogy megtartjátok a babát, vagy sem. Tesóm hasonló helyzetbe került, mint te. Ő leírta. Én meg nem értettem, anyám mitől olyan ideges... :D

Persze először nagy balhé volt, de aztán megbékéltek. Sajnos a balhét nem tudod elkerülni, de jobb, ha mielőbb átesel rajta.

2014. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

# 8/9


És magadtól nem jutott eszedbe védekezni?

2014. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!