Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy terhes vagyok 14 évesen?

Figyelt kérdés
Mielőtt rosszra gondolna bárki is, 2 hónappal ezelőtt megerőszakoltak. Annyira lesokkoltam az esettől, hogy senkinek nem mertem elmondani...De nem jött meg , vettem egy terhességi tesztet és pozitív lett...nagyon félek....és nagyon is bánom hogy nem szóltam rögtön de egyszerüen nem mertem...kérlek segítsetek...

2014. okt. 3. 20:43
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
98%
remélem, most segítségedre lesznek!
2014. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
75%
Mondd el nekik, és kérdd, hogy vigyenek el pszichológushoz. Ezt nem hiszem, hogy egyedül fel tudod dolgozni.
2014. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy valakinek normálisak a szülei és foglalkoznak vele nem mindenkinek ilyenek.. Mondd el még a hétvégén mindenképp anyukádnak, hétfőn pedig mehettek nőgyógyászhoz. Szerintem ne azzal kezdd, hogy terhes vagy, hanem hogy megerőszakoltak, nem merted elmondani és most baj van, nem jött meg, vettél egy tesztet és pozitív lett.
2014. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%

1: 12. hétig alapból elveszik, ilyen esetben pedig később is. A kérdező még max. 8 hetes, egy abortuszt elintézni 1-2 hét, így még bele fog férni.


Kérdező: holnap keress fel egy nőgyógyászt, remélhetőleg a szüleid veled tartanak és támogatnak majd. Ha nem, az abortusz kapcsán a családsegítőhöz mindenképp el kell majd menned és tőlük is kérhetsz segítséget.

2014. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
91%
Na elmondtad?
2014. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 7-es, örülj h ilyen szüleid vannak, de ritka.Az enyémek azt se vették észre, hogy bevettem talàlomra egy marék gyògyszert és 2 napig döglõdtem tõle. Az együttérzést úgylàszik kihagytàk a nevelésbõl az egoval meg nem spòroltak....
2014. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
97%

Engem is megerőszakoltak 13 éves koromban, szerencsére még nem menstruáltam, így terhes sem lettem. De az én szüleim sem vették észre, és a mai napig nem tudják!


Kedves Kérdező, mindenképpen mondd el az anyukádnak, tudom, hogy félsz, de ez nem a Te szégyened, nem Te tehetsz róla, csak és kizárólag az elkövető. Ezenkívül, ahogy nőne a hasad, úgyis kiderülne minden, nem lehetne eltitkolni - később pedig már elvetetni sem. És mivel még gyerek vagy, így kell az anyukád beleegyezése az abortuszba, így mindenképp el kell neki mondanod! Aztán az már kettőtökön múlik, hogy tesztek-e feljelentést, stb., vagy nem. Bár a nőgyógyásznak hivatalból eleget kell tennie a jelentési kötelezettségének, ha kiderül, hogy erőszakból fogant a baba. Így valószínűleg így is úgy is rendőrségi ügy lesz belőle...így a legjobb lenne, ha elsétálnál anyukáddal előbb a nőgyógyászhoz, aztán a rendőrségre. sok erőt és kitartást kívánok hozzá, szükséged lesz rá, az abortusz és a rendőrségi procedúra miatt is.:(

És aztán mindenképpen keressetek fel egy jó pszichológust, mert ezt lehetetlen feldolgozni, tapasztalatból mondom, nekem a mai napig nem sikerült teljesen.:(

27N

2014. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
94%
Sikerült elmondani? Segítenek?
2014. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Leültem anya elé és elmondtam mindent. Volt kiabálás, kiborulás, sírás, minden. Tegnap voltunk nőgyógyásznál,ma meg rendőrségnél. Valószínűleg abortusz lesz belőle. Köszönöm a segítségeteket.
2014. okt. 7. 13:13
 20/39 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Örülök, hogy leírtad a fejleményeket. Minden rendben lesz, a te esetedben az abortusz az egyetlen "jó" döntés szerintem, főleg, hogy ha megszülnéd a gyereket, a szüleidre sem támaszkodhatnál, ha ilyenek. Maradhatna az örökbefogadás, de egy 14 éves mondhatni kislány szervezetét soha nem tenném ki egy szülésnek. Kitartás, és ha túlleszel mindenen, és eszedbe jut, leírhatnád, mi történt veled azóta. Kíváncsi lennék rá, és szerintem többen is, akik válaszoltunk neked.
2014. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!