Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van édesanyámnak? Én...

Igaza van édesanyámnak? Én ezt nem érzem visszalépésnek, ő igen.

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve dolgozom egy munkahelyen, de már egy ideje rossz ott a légkör illetve látom azt is, hogy szívatnak itt embereket vagy hitegetnek az előrelépéssel, és tették ezt velem is. 3 hét alatt találtam egy másik állást, egy vezető multinál, ott sem adnak keveset, van alapbér ill. prémium is, ha az utóbbit, nem kapnám meg, akkor egy kicsit kevesebbet kapnék, mint a mostani helyemen, viszont ott nem fognak megalázni, illetve vonzó számomra az, hogy tényleg egy neves cégnél dolgozhatok. Viszont édesanyám már akkor is húzta a száját, amikor még csak az interjúkra mentem, most meg felhívtam a jó hírrel, és nem volt feldobódva, olyanokat mondott, h azt csinálok, amit akarok, ők ebbe nem szólhatnak bele, meg lehet, hogy ki fognak rúgni próbaidő után, meg nem biztos, hogy ez beválik, mindenhol vannak hülye főnökök és munkatársak, szerinte ez visszalépés stb. Végül annyit mondott, hogy azért ügyes vagy :D


Tudom, hogy valahol igaza van, de mégis nagyon bánt, hogy nem érzem azt, hogy büszke lenne rám vagy velem együtt örülne ( ő is szellemi munkát végez, tanult, tehát biztos nem irigykedésről van szó)


2014. okt. 4. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom attól fél, hogy majd az sem tetszik, és majd évente váltogatod a munkahelyedet. Mindenhol van szívatás. Isten hozott a kapitalizmusba! Ez a való világ!
2014. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt sem volt célom 1 év után felmondani, de az utóbbi időben több változás volt, köztük olyan is, ami a személyemet is érintette. Annó én sem értettem, miért mondanak itt fel havonta emberek, most már igen. Illetve nyilván nem az első munkahelyemen maradok nyugdíjas koromig, pláne, ha szenvedés oda bejárni.
2014. okt. 4. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy végül igaza lesz-e édesanyádnak vagy nem. Az előző munkahelyeden nem érezted jól magad, és úgy érzed, hogy itt meg jól fogod magad érezni - és ez a lényeg. És igen, mindenhol előfordulhat, hogy kiderül a főnökről meg a munkatársakról, hogy hülye, de akkor ez alapján ne menjünk sehova dolgozni. Ha meg mégsem válik be ez a munkahely, később még mindig kereshetsz másikat.
2014. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, fiatalon szerintem érdemes évente-kétévente váltani, kipróbálni új helyeket, kivéve, ha valami nagyon-nagyon tutit talál az ember. Nem értem, miben visszalépés az új munkád?
2014. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bízzál a döntésedben.

Az, hogy ott sem fognak megalázni egyáltalán nem biztos, mindenhol vannak problémák.

Ha jó a neve a cégnek az jól mutat az önéletrajzodban és ha nagy cég lehet, hogy előlre lépési lehetőség is van benne.

Az anyukák néha furák és más rendszerben nőttek fel mint mi , de biztos szeret téged és félt.

2014. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet beszélni a kapitalizmus gonoszságáról, de ez a szépsége is, bármikor válthatsz, léphetsz, találhatsz jobb helyet, vagy olyat ami számodra jobb és nem kötelező egy helyen megöregedni.
2014. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!