Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim nyomására már nincs semmi önbizalmam? 22L

Figyelt kérdés
Kezdem elhinni nekik, hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok, pedig tudom/tudtam, hogy nem lennék az. De már kezdem elhinni. Dolgozni is úgy járok be reggelente, hogy semmi kedvem nincs már az egészhez és nem is bízok ott sem magamban, biztosan a munkatársaim is rosszat gondolnak rólam, csak a szemembe jópofiznak, mert segítenem kell nekik. Nem bírom.
2014. okt. 6. 06:45
1 2
 1/14 seshoumaru ***** válasza:
Költözz el. Ha dolgozol fogd magad es húzz el onnan.
2014. okt. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Költözni, önállósodni akartam,de nem hisznek bennem,azt hiszik 3 hónap múlva hazajönnék,hogy nem ment. Ugyanmár,meggondolatlanul én sem mennék.. Nem hisznek bennem. Szerencsétlenség vagyok ezekszerint.
2014. okt. 6. 06:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne nyafogj gyakorikérdéseken, hanem költözz el.
2014. okt. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nekik, hogy igen is el tudsz költözni és vissza se nézz!
2014. okt. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha Te nem bízol magadban ki fog? Nem lenne jó úgy a szüleid elé állni: Apa, Anya nem volt igazatok...

A munkatársaidról nem kell rögtön rosszra gondolni, ha nagyon zavar, hogy bénának tartanak, akkor embereld meg magad a munkahelyen és NE LEGYÉL AZ! MINDEN EMBERBŐL ANNYIT LÁT A VILÁG, AMENNYIT MUTAT MAGÁBÓL! Ahogy mondtad régebben nem voltál önbizalom hiányos, tarts némi önvizsgálatot miben vagy jó és miben rossz! Saját magunk ismerete nagyon fontos! Magadnak sose hazudj! Mire a pozitív tulajdonságaid végére érsz, talán nem is fogod magad olyan haszontalannak érezni...Fel a fejjel!:)

2014. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Alapvetően a munkával nincs gond, mindent megcsinálok ügyesen és önállóan, csak az emberekben való hitem rossz, hogy mi van ha úgy általánosságban fiatalnak és semmilyennek gondolnak.

De a munkával kapcsolatban akármire kérnek én azonnal és hibátlanul teljesítem.

2014. okt. 6. 07:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért gondolnának fiatalnak? Talán mert fiatal vagy? Ez miért bűn? Kérdés mennyire ismernek emberileg a munkatársaid? Saját bevallásod szerint jól végzed a munkád, ami biztosan így van, miért nem bízol akkor magadban? Megbízható munkaerő vagy, a munkatársaid valszeg ezt is gondolják Rólad! 5-ös voltam.
2014. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%

Kedves kérdező!Ne kérdezzél itt a gyakorikérdéseken,mert ide többnyire tapló,életképtelen,elvállt,munkanélküli hülyék válaszolnak,akik a maguk életét sem tudják rendben tartani.Szóval itt sok jóra nem számíts.

De hogy a kérdésre is válaszoljak,szerintem ha dolgozól,akkor próbáljál meg elköltözni otthonról.Ha tanulsz még,akkor menjél koleszba.Vagy keressél egy barátnőt,barátot és béreljetek közösen egy lakást.Sza..rd le ki mit mond,ha még nem érzed magad készen,akkor várjál még egy kicsit,de mihamarabb szedd össze magad és költözzél el otthonról.

2014. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as."mert ide többnyire tapló,életképtelen,elvállt,munkanélküli hülyék válaszolnak,akik a maguk életét sem tudják rendben tartani" Örülök:),vannak még emberek, akik markáns önvizsgálattal bírnak e rohanó világban...
2014. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már bocs, de az is vagy. Egy rakás szerencsétlenség, ha 22 évesen nem jutsz el oda, hogy elszakadj legalább egy kicsit tőlük. NEM a szüleid miatt nincs önbizalmad, hanem saját hibádból, mert olyan környezetben ragadtál meg, ahol nem jó neked és nem teszel ellene semmit sem. Menj! A héten szervezd meg a költözésed, akár haverokkal albérletbe, pakolj és menj! Komolyan! Ha jövő hétfőn is még otthon vagy, és hallgatod, hogy egy rakás szar vagy, akkor AZ A TE HIBÁD!
2014. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!