Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megőrült a húgom. Mit csinálja...

Megőrült a húgom. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nem sokára 27 éves lesz és kitalálta, hogy teherbe esik a volt vőlegényétől. Úgy értem ez volt a terv, amit ezek ketten megbeszéltek: gyerek igen, kapcsolat nem. Aztán összefeküdtek, gyártottak egy kislányt, a húgom hamarosan szülni fog, és már alig várja.

Szerintem ultragáz, hogy nem lesz apja a gyereknek, még ha ők azt is tervezik hogy közös gyermekfelügyelet lesz.

Hogy lehetett ekkora ökör?!


2014. okt. 13. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Mondanám, hogy az "ődóga!" de az a baj, hogy ez nem igaz, mert érdekes élete lesz annak a gyermeknek így.

Csinálni semmit nem tudsz, te éld a magad életét boldogan és felelősségteljesen.

2014. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

nem tudom....a legjobb egy boldog párkapcsolatban született baba...


viszont a boldog párkapcsolatra sincs garancia hogy örökké tart majd ....

minden esetre én nem vállaltam volna így gyereket, de a lényeg hogy a babát szeretni fogják, gondoskodnak majd róla...ha már így alakult csak támogatni tudod, úgy is késő bánat...reméljük jó döntést hoztak a babagyártással..

2014. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Mi lesz ha az exvőlegény meggondolja magát? Majd jön egy új nő család, és valószínű hogy teher lesz a gyerek. Ne legyen így de általában az ilyen történetek nem végződnek jól.
2014. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer már szakítottak, nem értem miért nem kerestek akkor másik párt maguknak, ha meg nem bírnak meglenni egymás nélkül, minek szakítottak.

Te nem tudsz semmit csinálni, hisz ez nem a te életed. Annyit tehetsz, hogy nem hagyod hogy a nővéred a fejedre nőjön. Mivel egyedül fogja nevelni a gyereket (mert kizártnak tartom hogy az apa tényleg ki fogja venni a részét), biztos hogy majd a nyakadra fogja sózni a gyereket, na ebbe ne menj bele, ha nem akarsz. Ha ő így rendezte meg az életét, élje így, de ha te nem akarsz ebben részt venni, neked nem kötelességed. Ennyit tudok mondani, máskülönben akármennyire felháborító és nevetséges amit tettek, neked nincs beleszólásod. Meg mostmár úgyse tudod visszacsinálni.

2014. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő dolga/dolguk.
2014. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
semmi közöd hozzá, hogyan éli az életét a testvéred
2014. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!