Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek engednék, hogy...

Szerintetek engednék, hogy itt aludjon ennyi idő után? Mit mondhatnék majd?

Figyelt kérdés

A barátommal augusztus óta együtt vagyunk, Anya tudja, hogy már le is feküdtem vele (gyógyszert szedek).


Múlt héten 2 éjszakát a barátoméknál aludtam, de anyáék nem voltak itthon, lehet, ezért is mentek bele.

Azt viszont nem tudom, hogy amúgy itt alhatna-e, vagy én alhatnék-e náluk. Elég jó lenne, meg pl. a legjobb barátnőmék hétköznap is együtt alszanak néha.



Rákérdezzek, vagy ne?

Tudom, hogy túlparázom, de mindennel így vagyok, problémát csinálok a semmiből.


(Én 16 éves vagyok, a barátom 17)


2014. okt. 17. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem kicsit korai még. Nem az együtt alvással van gond, hanem hogy fiatalok vagytok még. Én inkább ezt a témát december környékén hoznám fel. Akkor már biztosan belemennek a szülők is :)


A barátnőd meg szerintem rosszul csinálja. Hétköznap is együtt? Elég fura. :/ eltűnik az egész varázsa. De ő tudja...

2014. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kérdezz rá! Viszont egyelőre ne hét közben akard, szigorúan úgy, hogy másnap ne legyen suli... Abba előbb belemennek! Én sem szívesen engedném a 16 éves lányomnak, hogy a barátjától menjen iskolába, vagy hogy a barátja menjen tőlünk, ahhoz még fiatalok vagytok szerintem (ami nem baj, mindennek eljön az ideje!). Ha már egyszer aludhattatok együtt, a szüleid nehezen találhatnak érveket ellene.
2014. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
2-es vagyok: azt még hozzá akartam tenni, hogy esetleg rákérdezhetsz úgy, hogy az őszi szünet folyamán szeretnétek egy éjszakát együtt aludni valamikor, valamelyikőtöknél, és hogy ők ebben benne lennének-e!
2014. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Biztos hogy nem engednék. Szerintem nem annyira ostobák, tudják hogy egész nap csak kefélnétek, és erre is megy ki a játék.
2014. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igazából elég sokan csinálják így a környezetemben, nem csak a barátnőmék...


Meg abba már belementek, hogy télen elvigyük a barátomat síelni és én is megyek majd velük.


Nem, nem azért akarunk együtt aludni, hogy "keféljünk". Nappal is megy, azért nem kell máshol aludni.

2014. okt. 17. 20:00
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Gyönyörű, már 2 hónapja ismeritek egymást 16 évesen de már maszatoltok, emellett titokban vagy nála és hazudozol róla, titokban gyógyszert szedsz...


Én nem engedném meg szülőként, ha ilyen pofátlan lányom lenne. Ha fél év után megkérdezné úgy 16 évesen, hogy tisztességes, normális lány, valószínűleg belemennék, de ilyen hozzáállással nem. Megbízhatatlan és felelőtlen vagy.

2014. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy titokban voltam nála? És hogy titokban szedek gyógyszert?


11.-es vagyok, nem 8.-os.

2014. okt. 17. 20:04
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Én megengedném, amúgy a tiltásnak mi értelme van?

Ha akarnak úgyis lefekszenek egymással...

2014. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
Nah, nappal is megy gratulálok, szüleid büszkék lehetnek rád.
2014. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Büszkék is.

Tavaly felsőfokú nyelvvizsgát és érettségit tettem angolból, idén egy másik nyelvből érettségizek és teszek középfokú nyelvvizsgát, ha minden jól megy és elkezdtem egy 3. nyelvet is tanulni.

Emellett versenyszerűen teniszezek és táncolok, a tanulmányi átlagom is jó.


Szóval igen, gondolom büszkék rám.

2014. okt. 17. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!