Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elolvasta a naplómat....

Anyám elolvasta a naplómat. Mit tennétek vagy mit tegyek ezutan?

Figyelt kérdés

A naplomba olyan dolgok voltak amiket nem akartam soha (ha nem is soha de nem mostanaban) elmondani neki..

Hozzá teszem rendesen elvolt dugva (habár ezek szerint nem..)

Olyan rosszul esett ez az egesz dolog


2014. okt. 23. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.Nem fog vele visszaélni,ne izgulj.
2014. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%

Ha én lennék így,akkor nem írnék naplót vagy már csak olyan dolgot írnék bele, amit nem baj, hogy nem tud meg,mert ha egyszer megtalálta lehet, hogy máskor is sikerül neki :D

Vagy olyan naplót vennék, ami lakatos, és csak kulccsal lehet kinyitni. És az anyukámnak nem mondanék igazából semmit erről, hátha annyira nem fontos neki, és talán elfelejti. De ez az én véleményem :D

2014. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Elmész a legközelebbi komolyabb könyvesboltba, veszel egy rovásírás tankönyvet, tanítófüzetet, gyakorlófüzetet, 1 hét alatt profi szinten megtanulod, aztán rovással vezeted a naplót. Te simán elolvasod, édeanyád meg csak pisloghat, ha újra a kezébe kerül.

Saját titkosírást is kifejleszthetsz, de az már nehezebb és időigényesebb ügy.

2014. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Ráadásul a rovás fejleszti a kreatívitást, fantáziát. De az előbb említett lakatos naplócska szintén ötletes, csak hol kapni ilyet? Mármint olyan lakattal, amit nem nyitsz ki egy kisollóval?
2014. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Ne csinálj nagy ūgyet belőle, inkább beszélgess el az anyukáddal. Hidd el neki is voltak olyan dolgai fiatalabb korában, melyekre ma már nem būszke.
2014. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vagy írj blogot álnéven, és biztos nem találja meg.

Mikor régen a tesóm mindenembe beleolvasott, elkezdtem üzeneteket hagyni neki. Nem segített a helyzeten, és elég passzív-agresszív megoldás, de legalább megtudta, hogy tudom. :D

2014. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Haragudnék rá, nem szép dolog amit tett. Mindenkinek kell hagyni egy privát szférát.
2014. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is elolvasta anno, s leszidott... 23 éves voltam, nem egy kis tini...
2014. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Ne irj naplot, ilyen egyszeru. A fejedben egyelore meg nem tud olvasni senki.
2014. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz. Írj tele egy oldalt arról, hogy mennyire rosszul esett, hogy beleolvasott, aztán hagyd elől "véletlenül". Ez a magánszférád megsértése. Én biztos, hogy jól elbeszélgetnék vele erről, bár ha ilyet csinált, akkor az valószínűleg nem használ, de attól még elmondanám szóban, vagy leírnám neki levélben, ha úgyis szeret kézzel írott dolgokat olvasgatni, aztán ha még egyszer kutakodna a szobámban, feltúrnám a cuccait, és kipakolnám a táskáját a földre, aztán kivenném belőle, ami megtetszik, hátha akkor észbe kap. Ha ez sem használ, akkor ezt rendszeresen megtenném, ameddig fel nem fogja.


Mindez alól kivétel, ha alkohol/drog, vagy egyéb hasonló problémád van. Más esetben nem megengedett másnak a cuccai között nyúlkálni, főleg nem a naplóját elolvasni, akár saját gyerekről, akár vadidegenről van szó. És tényleg jó a lakat ötlet.


Mennyi idős vagy egyébként?

2014. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!