Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a fenét csináljak ebben a...

Mi a fenét csináljak ebben a helyzetben? Hová menjek? Kit válasszak?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú az életemben még évekkel ezelőtt, nagyon belezúgtam. Viszont amit csak lehetett, én akkor elszúrtam és később is, amikor újra lett volna esélyünk. Mindegy, bonyolult.

Aztán Ő kiköltözött az apukájához külföldre, egyetemre is ott kezdett el járni.

Viszont most hazajön vasárnap, itt lesz Pesten. Nem tudom, mennyi időre marad, lehet, hogy végleg, lehet, hogy csak néhány napot, fogalmam sincs.

De én meg szombaton elutaznék vidékre, anyukámhoz. Fontos nekem, meg minden, de legszívesebben most maradnék, mert esélyt látok arra, hogy helyre hozzam azt, amit évekkel ezelőtt kellett volna.

De vasárnap meg anya szülinapját ünnepelnénk és így is hallgatom, hogy alig látnak, tisztára nagyvilági lettem, nem is foglalkozom velük.


Nem tudom, mi legyen... Tudom, hogy a családnak kellene az elsőnek lenni, de már előre tudom a forgatókönyvet, hogy majd veszekedésbe torkollik az egész.

De itt van ez a lehetőség, hogy talán helyrehozhatok mindent a fiúval kapcsolatban.


Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Ha mégsem a családomat választom, akkor mit mondjak anyának?

20/N


2014. okt. 23. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A családodat válaszd!
2014. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En a szulinapot valasztanam. Azert,mert ha a fiu csak par napot marad,aztan megy vissza kulfoldre,akkor nem hiszem,h van ertelme probalni rendezni vele a dolgaid. Viszont ha tovabb marad,akkor megbeszelhettek egy talalkozot a jovo hetvegere, nem kell pont most vasarnap. Amugy nem tudom,az evek soran tartottatok e a kapcsolatot,de keszulj fel arra is,h o mar el is felejtett teged,nem akar veled kezdeni,esetleg van egy jol mukodo kapcsolata.
2014. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy bármit is helyrehozhatnál azzal a fiúval, akitől már 2 esélyt kaptál, és akit már máshová köt az élete? Nagyon valószínű, hogy csak látogatóba tért haza. Ha mégsem, akkor is valószínűleg csak meghallgatna téged (maximum), majd menne a dolgára, az érzések elmúlnak az évek és a pofára esések múltán. Mindenképpen a születésnap az első. Ha még tovább akarsz rágódni a csonton, talán a fiú még akkor is itt lesz, miután visszajöttél, és beszélhetsz vele. Ha nem, az sem baj. Levelet bármikor írhatsz neki.
2014. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Viszont velük elég hullámzó az utóbbi hónapokban a kapcsolatom, ezért is kerülöm őket... Anya szülinapja meg amúgy csak a jövő héten lenne, szóval előre ünnepeljük, mert hétköznap nem ér rá ebédekre, vacsorákra járni.

Úgyhogy meglephetném még jövőhéten is akár.


A sráccal meg 1 hónapja találkoztunk egy esküvőn és az biztos, hogy nincs senkije, még mindig vonzódik hozzám és kicsit sem felejtett el.

Azóta pedig elég sokat beszélgetünk.

2014. okt. 23. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Én mindig a családomat szoktam választani, de egyszer az életben nekem is volt ilyen szerelmem, és ha ilyen helyzetben lennék vele kapcsolatban, megbeszélném anyámmal, és kérném, ne haragudjon, de maradok, és kivételesen utólag köszöntöm fel. Mivel a család pontosan tudja, hogy amúgy a programjaimat szervezve ők szoktak lenni az elsők, és tudják, milyen fontos nekem az az ember (még most is, hallgatták épp eleget:S), megértenék.
2014. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

A szerelmedet válaszd!A szüleid itt lesznek mindig,megvárnak.

Őt viszont lehet elveszíted megint...

2014. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehetne megkérdezni a nagy cejelmet meddig marad?
2014. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Évek teltek el azóta? Az a fiú már alig emlékszik rád. Te meg odamész, nem fogja érteni, most mit akarsz. Én ahányszor életemben felfrissítettem régi szerelmet vagy akár ismeretséget, mindig nagyon kínosan alakult, ugyanis hosszú idő alatt az illető megváltozott. Már nem is értettük egymás gesztusait. Jobban járnál, ha te is továbblépnél, ahelyett, hogy egy lejárt lemezen rugózol évekig.
2021. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy egy hónapja találkoztatok. Hát, szerintem ha kétszer elrontottad, el fogod harmadszor is. De akkor csináld. Van, aki nem tanul.
2021. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!