Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lenne egy elég személyes...

Lenne egy elég személyes kérdésem hozzátok kérek szépen mindenkit, hogy őszintén nyílvánítsa ki a válaszait a többit lent találjátok! Vissa tudja szerezni az apa a kislányát?

Figyelt kérdés

Egy párról lenne szó akiket nagyon jól ismerek személyesen a lányt is és a fiút is.

A lány 14 éves volt a fiú pedig 18 amikor összejöttek és éltek mint hal a vízben. A majdnem 2 éves kapcsolatuk olyan volt mint egy jól irányzott mese könyv csak el kezdett romlani a helyzet éjjel nappal együtt voltak és el kezdték egymást unni ami nagyon nagy vitába torkollott de teljesen hülyeség volt a szakítás oka elég ennyi infó? Viszont a közben a lány teherbe esett véletlen és soha nem akarta a srácot a lánya közelében tudni de attól függetlenül a srác a lányával tölthette a hétvégét és ne essen félreértés a srác mindig is a barátnője és a lánya dolgait vette előnyben. Viszont a srác teljesen maga alatt volt, hogy ő csak egy egyszerű ember és nem tudja a lánynak megvenni amit csak szeretne így vállalt munkát németországban és havi rendszerességgel küldi haza a 200.000ft-ot, és nagyon sokáig kint dolgozott amikor végre először kapott szabadságot aztán majd egy év után láthatta a kislányát. A kislány sírva fakadt apját meglátván mert iszonyatosan szereti viszont nincs indok rá, hogy a volt barátnője miért tagadja meg ennyire a volt párját miközben ő mindig tisztelettudó volt és csak a legjobbat akarta mindenkinek tényleg a srácnak minden tiszteletem amit eddig felmutatott az nem gyenge főleg, hogy kiskora óta egyedül él mert meghaltak a szülei. De a lényeg a lényegben, hogy szerintetek megérdemli ezt a sorsot vagy valahogy vissza tudná szerezni lányt és a lányát? Amikor megláttam, hogy a találkozott az apjával és sírva fakadt a kislány én is zokogtam fiú létemre. De azt tudom, hogy a kicsi lány nem tud élni az apja nélkül és annyira szép család lennének ha a lány engedné magát és kicsit enyhülne nagyon szép család lennének :/ 25/F


2014. okt. 25. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Valami nagyon nem kóser a történetben.


*? Amikor megláttam, hogy a találkozott az apjával és sírva fakadt a kislány én is zokogtam fiú létemre.


Ez nagyon szép történet, de elárulod, hogy ha az anya tiltja a gyereket, akkor hogy találkozott a gyerek és az apja az anya tudta nélkül?

Ki volt az aki falazott a pasinak? csak nem a jelenlegi barátnője a fazonnak?

2014. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Ezt csak az értheti meg igazán aki már volt hasonló helyzetben.


Ha szakítottak akkor szakítottak, azért tették, vagy tette a lány mert már nem kell neki az ipse mint társ. Ennyi. A gyereket és a kapcsolatot külön kell választani.


Nem hiszem, hogy tudna bármit is csinálni, ha vége akkor vége, főleg ennyi idő után. Kész, a lány lezárta magában a történetet, a gyerek más kategória.


Nem lehet valakit csak azért belekényszeríteni egy kapcsolatba mert a gyerek szeretne többet is lenni a másik szülővel.

2014. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
De ha a gyerek apjának nője van, akkor mit is akar a kislány édesanyjától? Háremet?
2014. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Meg ez a havi 200eFt is elég kamu, mert van hasonló történet, de ott a nőci egy fillért a fazontól sosem kért, és sosem fogadott el. Meg hát a történetben a pasi egy bocsit képtelen volt rebegni a gyerek anyja felé..


Szóval kérdező, most ne hallgass, hanem szépen válaszolgass a kérdéskékre-ha már elinditottad a kérdést.


Szóval ki is szervezte le a gyerekkel lévő taliját a fazonnak?

2014. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Én nem értem ezt a történetet. Nem csak amiatt, mert ez az ember 25 éves létére egyáltalán nem tud fogalmazni, hanem mert valahogy sehogy sem áll össze... Ne mondd már, hogy felcsinálta 15-16 évesen a lányt, és a lány hirtelen eltiltotta a gyerekétől??
2014. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdezőőőőőőőőőőőőőőőőő válaszolnál a kérdésekre?
2014. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha válaszolsz a kérdésekre, akkor segitünk :)
2014. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Na jó őszinte leszek ez a pali én vagyok és nincs barátnőm én csak egy normális életet szeretnék ennyi és nem többet. Szeretném a feleségemnek tudni a volt páromat és szeretném a lányomat felnevelni rendesen nem pedig 3 havonta találkozni vele mert nekem elfoglalja az időmet a külföldi munka és imádom a lányomat bármit megtennék érte, BÁRMIT!
2014. okt. 25. 18:07
 9/21 A kérdező kommentje:
Jah még valami jogosan nem írtam le 1000x-er kértem bocsánatot már és tényleg nem tettem semmit csak nehéz karakter lány és egy szakítás után nem engedi magához a volt barátját
2014. okt. 25. 18:09
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha vesszőkkel tagolnád a hosszú mondataidat. (Urambocsá' bekezdéseket is használnál a tagolásra), mert így ömlesztve nagyon nehéz értelmezni.
2014. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!