Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkretettem a porszívó egy...

Tönkretettem a porszívó egy részét, szüleim megölnek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma felporszívóztam az egész házat, és véletlenül olyat is felszippantott a porszívó amit nagyon nem kellett volna. Leállítottam, kiszedtem a porzsákot, elkezdtem kirázogatni, de nem jött belőle ki amit akartam, így felvágtam, kiszedtem és kidobtam a zsákot, utána döbbentem rá hogy ez nem ilyen eldobható micsoda, hanem újra használható (lenne)..

Ha szüleim észreveszik, engem kinyírnak, amiért ilyen baromságot csináltam, mit tegyek??

Nekem egy sima papírzacsinak tűnt egy lyukkal, azt hittem ez ilyen párszáz forintos cucc amit vesz az ember időnként és a régit kidobja.


2014. okt. 28. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

az én szüleim örülnének ha kiporszívóznám az egész házat. csak a asaját szobámat szoktam.

tényleg butaság volt felvágni, de nem a világ vége, szerintem ez a legolcsóbb tartozék a porszívóhoz.

mondd el nekik .

csak azzal fordul elő ilyen aki csinál is vvalamit

2014. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

először is a zsákot nehogy eldobd, mert ha nem tudják, milyen, meg mekkora kell bele, hasracsapásként fognak újat venni, ami meg ha esetleg nem lesz jó, akkor tuti mérgesek lesznek (nem olcsó cucc).


Fogd meg a zsákot és menj el egy üzletbe, vegyél másikat, ez a legegyszerűbb

2014. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!