Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valami hátránya hogy...

Kiki02 kérdése:

Van valami hátránya hogy együtt alszunk?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és anyukámmal alszok egy ágyban már kicsi korom óta. Nem,nem azért mert félek a sötétben, meg egyéb félelmek miatt, hanem csak így szoktuk meg. Ez gáz-e, lehet e emiatt később valamilyen problémám, egészségtelen e ez a helyzet stb. Szeretnék RENDES válaszokat kapni/kérni.Valamint,hogy kifejtenétek a véleményeteket.

Minden köszönetem a válaszokért!! :)



2014. nov. 1. 22:11
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
De ezt ne ugy kepzelje el senki h osszebujva egymashoz simulva alszunk egymas mellett!:D olyan mintha ott sem lennenk egymasnak
2014. nov. 1. 23:01
 12/37 anonim ***** válasza:
Akkor is gáz. Mindenki aludjon a saját ágyában.
2014. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Nyilvan,ha lesz baratom,vagy akar alakuloban is valami akkor mar o is fogja erezni h azert kulon kell aludnunk,nem egy buta no:) nagyon aranyos segit mindenbe stb. Mivel latom h nem tiszta a helyzet amiatt hogy miert nem tud apukammal aludni, mert apukam eszrevehetoen hangosam horkol:DD testverem kulon szobaban alszik. Csak mi alszunk egyutt,de megint hangsulyozom,akarmikor tudnek kulon aludni tole,nincs olyan problemam hogy felek egyedul aludni. ENNEK ELOLVASASA UTAN SZERETNEK RENDES VALASZOKAT:))
2014. nov. 1. 23:11
 14/37 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, és én is szoktam néha anyuval aludni. Persze nem mindig, kb. 3-4 hetente egyszer. Én nem tudom, hogy mások gáznak tartják-e, de tulajdonképpen nagyon nem érdekel. Szerintem ha neked így jó, akkor így jó, ne foglalkozz azzal hogy mások mit gondolnak, te döntöd el, hogy hol alszol. :)
2014. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, senki sem képzeli azt, hogy összebújva aludtok.
2014. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Es tenyleg nem ertem az ilyen valaszokat h akkor is gaz... Netan,ha nem tehetjuk\tehetnenk meg h kulon agyam legyen? Edesanyam aki eletet adott nekem vele aludni ilyen korban mar erzesem szerint is furcsa,de ilyen erovel moziba se lehetne elmenni vele mert gaz... Lehet hogy igen is rossz hasonlat de van valami benne.
2014. nov. 1. 23:15
 17/37 A kérdező kommentje:
23:13-mas valaszolo koszonom!
2014. nov. 1. 23:17
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
Akkor aludj vele életed végéig.
2014. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
23:27 Koszonom:)
2014. nov. 1. 23:34
 20/37 anonim ***** válasza:

Szia. Én kislányom még csak 5 éves. Én is vele alszom (még!), de jövőre, mikor 6 éves lesz, már nem szeretnék.. bár még nem tudom hogy lesz, mert a férjem rettenetesen horkol.. :( Előtte dolgozószoba volt a gyerekszoba, és én ott aludtam rendszeresen. (Nem, köszönöm a kérdéseket, a szexuális életünkkel sosem volt gond ettől függetlenül, hogy nem alszunk együtt 15 éve).


Szóval én ottragadtam a gyerekszobában, de külön ágyban.. és igen, már én is érzem, hogy kicsit "gáz"... Ne szóld le azokat a válaszolókat, akik azt írják hogy gáz.. mert 13 évesen bizony már az, mondom én ezt, aki szintén együtt alszik (külön ágyban) az 5 éves lányával. :(


Próbáljatok meg lassan lassan különválni Ti is. :)

2014. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!