Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valami hátránya hogy...

Kiki02 kérdése:

Van valami hátránya hogy együtt alszunk?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és anyukámmal alszok egy ágyban már kicsi korom óta. Nem,nem azért mert félek a sötétben, meg egyéb félelmek miatt, hanem csak így szoktuk meg. Ez gáz-e, lehet e emiatt később valamilyen problémám, egészségtelen e ez a helyzet stb. Szeretnék RENDES válaszokat kapni/kérni.Valamint,hogy kifejtenétek a véleményeteket.

Minden köszönetem a válaszokért!! :)



2014. nov. 1. 22:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Kérdező, ha neked jó ez, akkor ne hagyd magadnak bebeszélni, hogy húúú ez nem normális, csak mert mások nem csinálnák ezt.Miért ne lenne az?Az anyukádról van szó, nem az apukádról.Amúgy meg írta az egyik válaszoló, hogy mindenütt mások a szokások, mindenütt más a normális, nálatok(meg nálunk is) ez normális.Én már 28 éves vagyok, de nem érzem, hogy bármiféle hátrányom származik abból, hogy anno együtt aludtam velük.
2014. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Előző, hogy van az, hogy szerinted minden normális, ami a kérdezőnek megfelel, kivéve az apukával alvás? Elég furcsán gondolkodsz.
2014. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én is mindig anyámékkal aludtam kb 13 éves koromig,pedig saját szobám volt. Egyszer csak már nem akartam. Ha ez nektek jó kit érdekel ki mit gondol?
2014. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is csak a kislány magánszférájával adóthatnak problémák. Igaz, én olyan 11 éve korom után azt se viseltem el, ha a szobám ajtaja nyitva maradt. Ennek előzménye, hogy 8 évesen kaptam külön szobát, addig 3man voltunk egy szobában a szüleimmel. Szerintem a szülőknek is kell magánszféra. Lehet szeretni azt a gyereket úgy is, hogy közben megmarad a rendes életünk. Én például néha még élvezem is, ha kicsit egyedül lehetek/aludhatok.

A párom öccse 8 éves lesz és az apjával alszik egy ágyban, anyuka a nappaliban... Szerintem már ez se egészséges, főleg úgy, hogy van a gyereknek saját szobája is, de azt használják raktárnak.

2014. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Konkrét baj nincs ezzel, de jobb és egészségesebb, ha önállóan mész aludni.
2014. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
31-es vagyok.Nálunk anya egyedül nevelt minket, szóval nem volt apuka:-)Amíg volt, addig nem aludtam velük, de gondolom a kérdezőéknél is egyedülálló az anyukája.
2014. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
ma 14:55 Már párszor meglett említve, hogy van apuka csak külön alszik, mert az anyukát zavarja a horkolás. :-)) Ha nem nézed meg a válaszokat minek szólsz hozzá?
2014. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!