Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktátok magatokat magányosna...

Szoktátok magatokat magányosnak érezni annak ellenére hogy, van párotok, családotok és barátaitok, esetleg gyereketek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak annak tudható be, hogy éppen ahhoz lenne kedved, hogy társaságban szórakozz, vagy amikor épp unatkozol, szerintem mindenkivel megesik.
2014. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Doruss ***** válasza:

Természetesen van ilyen. Velem is előfordul, mert vannak dolgok, amelyeket egyedül kell megoldanom ill. nem tudok megbeszélni senkivel, vagy van valami célom vagy véleményem, amelyben nincsenek támogatóim.

De azért mindig igyekszem megbecsülni az embereket, akik körülöttem vannak, mert lehetne sokkal-sokkal rosszabb is.

2014. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van biztos vannak ilyen dolgok mással is és én sem hibáztatom a körülöttem levőket csak ha az ember valamit titkol az olyan magányossá teszi :) És igen jó lenne szóürakozni is egyet. köszi a válaszokat .
2014. febr. 8. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!