Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenkihez szólnék! Amikor...

Mindenkihez szólnék! Amikor kirepültetek a családi fészekből, hogy elkezdjétek eltartani magatokat (kezdetben mondjuk albérletben), a szüleitek támogattak valamivel? (nem anyagi értelemben)

Figyelt kérdés

Arra gondolok tehát, amikor vannak otthon felesleges dolgok a szülőknek, s ezt szívesen nektek adták, hogy ezzel is spóroljatok.

Nem túl gyakran használt fazék, egy szőnyeg, kanál, kés, egy-két törölköző, bármi apróság amit szívesen adtak.


Szülők! Ti mit gondoltok?


2014. nov. 3. 07:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Mikor kollégiumba költöztem, akkor kaptam ilyen cuccokat. Mikor a kollégiumból "sajátba" költöztem, akkor nem kaptam semmit pluszba, csak azt vittem, ami nálam volt a koleszban. (kb. 1 kanál,1 kes, 1villa, 1 kislábos fedővel, 1 bögre, 1 levesestányér, 1 lapos tányér, 2 konyharongy, 2 törölköző)
2014. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, de a mai napig.. az alap butorokat a csalad dobta ossze kinek mi nem kellett:-), kaptunk labast, etkeszletet, tenyleg mindent, aranyosak voltak.

Persze ok anyagilag is egesz eletukben arra keszultek h minket el tudjanak inditani igy a lakas is a csaladomtol es felig oroksegbol van. Eletem vegeig nem tudom majd meghalalni!!

2014. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem különösebben. Pontosabban nem volt így kimondva, hogy na kislányom, mostantól külön élsz és ez a tiéd. De ha valami kellett (mindig más, hiszen minden albérlet különböző felszereltségű) és volt nekik, azt megkaptam.
2014. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem e részből szerencsém volt..s most jöhetnek az elkényeztetett kislány szövegek..DE


Anyum már kisebb korom óta nyitott nekem egy számlát amire rakott a kevés fizetéséből valamennyit ( mai napig nem nyúltam egy ft-hoz se )..Illetve ha a rokonságtól szülinapra,ballagásra kaptam pénzt azt is próbáltam félrerakni.Sokszor kaptam edényeket,illetve evőeszközöket,étkészletet stb.. :)


A gond csak avval volt,hogy amikor kirepültem a fészekből azt kb 800km-re tettem..igy hát elég nehéz lett volna mindent elvinni..Szerencsére mikor anyumék kijöttek megnézni hol,és hogy élek amit tudtak kihoztak nekem,illetve szép apránként amit bírtam én is hoztam vonattal..


Sok dologból volt otthon több,felesleges anyuméknak,vagy a család többi tagjának,igy azt is nekünk adták.Törölközőt sajátom hoztam magammal.Igy szerencsésnek érzem magam.


Persze porszívót,konyhai gépeket mi vettük meg :)

2014. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!