Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha van két...

Mit csináljak, ha van két titkos jegyem ami rossz?

Figyelt kérdés

Anyám ma kérte el az ellenőrzőmet és én azt mondtam ami igaz is, hogy beszedték(ilyenkor az osztályfőnök beírja a hiányosságokat és visszaadja). Tavaly sokszor játszottam el ezt és mindig megszívtam mikor már nem tudtam továbbhúzni az időt.

1.mondjam azt, hogy még holnap sem tudta kijavítani és próbáljak meg felelni fizikából és a kémiáról nem tudtam.

2.hazudjak valamit



2014. nov. 9. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy senki nem fogja azt tanácsolni, hogy hazudj?
2014. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de valami jó trükk amivel egy ideig tompíthatnám a jegyeimet. Én nekem az volt a tervem, hogy azzal a módszerrel csinálom, hogy egyik nap ezt a jegyemet mondom el a másik nap azt
2014. nov. 9. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szépen lassan adagold be...de illene javítani rajta, és legyél őszinte vele.
2014. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az anyám holnap is kérni fogja szerintem
2014. nov. 9. 17:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Én eddig azt csináltam, hogy minden jegyet elmondtam, de aztán ha rossz jegy volt akkor úgy lecsesztek otthon, hogy már elment a kedvem a sokadik után. Persze, ha jó jegyet kapok akkor az órák alatt letud pörögni
2014. nov. 9. 17:37
 6/8 A kérdező kommentje:
tavaly meg nagyon durván lecsesztek annyira, hogy egy életre lelki sérülést kaptam. Mivel változó tanuló vagyok ezért nem tudok csakis örömet szerezni nekik
2014. nov. 9. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nézik az e- naplót???


Egyébként, en már ma mondanám az egyik rossz jegyet.. És holnap a másikat, vagy bekamuznám, hogy még nem adta ki..és akkor kedden a másikat az ellenőrzővel..

De csak ebben a helyzetben.. Nem titkolnék el jegyet, emrt ugyis kiderül, akkor rosszabb.. Főleg ha egyszerre többet is el kell mondani

2014. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem értelek, miért nem egyszerűbb az őszinteség?

Aznap mondd meg, amint rossz jegyet kapsz.

Ha valami nem megy, korrepetáltasd magad, vagy kérj különtanárt.

2014. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!