Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaval nagyon rossz a kapcsol...

Anyaval nagyon rossz a kapcsolatom. Mindenert kiabal velem keg megver. Mindig en takaritok, fozok, fat vagok, mikozben o alszik . Midenkinek aztmondja mennyit dolgozik mieg ulunk. Olyanert kiabal velem hogy ott egy pokhalo. Miert csinalja?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap hogy ne sirjak..pedig ez meg semmi amit leirtam..mitcsinaljak ?nembirom..

2014. okt. 30. 18:04
 1/9 anonim válasza:
Ugyanezt mond el az anyukádnak,hátha megérti
2014. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyámügy!!!
2014. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hiába mondja ezt el az anyjának az nem fogja megérteni, vagyis az esetek nagy részében nem érti meg és még rosszabb is lesz a helyzet merthogy felmert lázadni.

Az sem mindegy hány éves vagy, bár mondjuk én kortól függetlenül mennék a gyámügyre, családsegítőhöz hátha ott tudnak segíteni..

2014. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem ertene meg..es meg rosszabb lenne a helyzet ha gyamugyre mennek.de sokszor gondolkodtam ha legkozelebb is ilyen osszepakolok es elmegyek valahova.mitcsinalna szerintetek?mert szokta mondani ha valami nem tetszik ellehet koltozni..vagy volt olyan hogy ideges volt ram vmiert es kocsiba voltunk es orditott hogy mindjart bele megy a faba hogy veget vessen ennek..
2014. okt. 30. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamiért ideges, feszült. Te vagy, akin levezeti a feszültségét.
2014. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon gonoszan hangzik,plusz te csinálsz házimunkát és másnak kibeszél és panaszkodik a tulajdon anyukád.. fura..

kérdezd meg tőle,éppen akkor amikor nyugodt..

2014. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nemhiszem hogy tudnek vele emberi modon beszelni..
2014. okt. 30. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs más felnőtt rokonod akihez fordulhatnál? Apukád, nagyszülők, nagynéni, valaki? Testvéreid vannak?
2014. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy ?

amúgy ez nem feszültség meg idegesség, én is vagyok feszült meg ideges mégsem csinálom ezt és nem bánok így a szeretteimmel. ott más probléma van... legalábbis az ilyen " bele megyek a fába hogy véget vessek ennek " kijelentésekből ítélve. én tuti nem ülnék vele egy kocsiba

2014. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!