Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Ti hogyan fogadnatok,...

Szulok! Ti hogyan fogadnatok, ha a lanyotok havi rendszeresseggel venne maganak konyvet?

Figyelt kérdés
Minden honapban venne egy konyvet, amit elolvas. Miutan elolvasta polcra teszi, es veszi a masik konyvet. Egyetemistarol van szo
2014. nov. 13. 14:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
48%
Akkor mi a baj ezzel, kérdező?
2014. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
64%
Inkabb konyvet vegyen mint drogokat,vagy valami hulyeseget... Orulnek neki! nem sajnalnam ra azt a 2-3-4E forintot. muvelodik barmit is olvas.. egy idoben ( kb 12-13 eves lehettem) rengeteg konyvet vettem,volt hogy akcio keretein belul 1-et vettel 3-at vihettel beszereztem kb 20-at :D z volt 5-6 eve...Es amikor nem tanultam akkor olvastam :) tele van a polc de majd ha lesz gyerekem o is olvashatja..
2014. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
73%
Örülnék.Én is nagyon szeretek olvasni,és a kislányomnak is sokat olvasok.Szerintem hasznos és élvezetes elfoglaltság.Nem is értem azokat akik nem szeretnek olvasni,nem tudják miről maradnak le.
2014. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
50%

Örülnék!


Én nem is havonta, hanem nagyjából kéthetente veszek könyveket, és kb. soha nem csak egyet. 2011-14es kiadású mind, mai fantasy, dráma, stb.

Piros pöttyös könyvek a legjobbak.

Utálom a könyvtárat. Ha neked este tízkor jut eszedbe, hogy nahát, én azt a könyvet újra akarom olvasni KÖNYV formában, nem teheted meg, plusz időpontod van arra, mikor kell visszavinni.

Mit szól hozzá az anyám? Ő is kéthetente felvásárolja a könyvesboltot, aztán ha végzett, viszi az enyémeket olvasni. :)

Nekünk egyébként külön könyvtárszobánk is van, rengeteget olvasunk.

2014. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
36%
Micsoda lázadó... Komolyan ez a problémád?? Milyen világ ez könyörgöm?!
2014. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
van rá pénz? ha nincs megmutatnám neki a könyvtárat amúgy meg a helyet is foglalják szóüval néhanapján adjon el a könyvekből
2014. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
59%

Bemutatnám neki a rukkolát :)

Viccet félretéve: a könyv az egyik legjobb dolog a világon. Fejleszti a képzelőerőt, növeli a szókincset és a kommunikációs készséget, nem mellesleg szórakoztat. Ha belefér a büdzsébe, akkor vegye csak!

2014. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
#34 Hadd menjek hozzátok lakni, légyszi. :)
2014. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
36%
Mi is sokat olvasunk, de beiratkoztunk a közeli könyvtárba, és kész. Egyszeri olvasásra én akkor sem vásárolnék meg egy könyvet, ha gazdag lennék.
2014. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
69%

Amióta az eszemet tudom könyvek vesznek körül. A szüleim háza tele van könyvel. Nem is akármilyenekkel, Jókai sorozat díszkiadás vörös bőrborítóval, és ez csak töredéke a gyűjteménynek. Ha valami ünnep van, könyv biztosan lesz az ajándékok között.

Életem egyik nagy fájdalma, hogy egyetem mellett most nincsen sok időm olvasni. De annak nagyon örülnék, hogyha egyszer lesz gyerekem, akkor a pénzét könyvre költené.

Egyébként nekem a nem papír alapú olvasás mindig sokkal szegényebb élményt adott, mint egy igazi könyv.

2014. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!