Milyen ember az apám?

Figyelt kérdés
Kórosan egoista. Mindenkit lenéz, még a családtagjait is. Ha szólok neki valamit, ami neki nem tetszik neki akkor leáll veszekedni. Csak magával törődik pl. ha ő beteg meg van ijedve, de ha én vagyok beteg nem érdekli. Nagyon csúnyán beszél, sokat átkozódik. Ilyeneket mond pl. a puszt*lás venné el azt az embert.
2014. nov. 16. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos rengeteg ilyen ember van, nem csak a te apád. Én Angliában éltem huzamosabb ideig, és ott sincs ez másként, úgyhogy sajnos ez nem egy ritka jellem és abszolút kortúl és helytől független :s
2014. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zenon ***** válasza:
91%
Ez egy társadalmi kórkép, önzés és intolerancia.
2014. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Röviden köcsög.


Szerintem költözz el mimnél előbb.

2014. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

biztos vmi rossz történt gyerekkorában,pl. nem kapta meg az apjatól azt a törödést amit szeretett volna,és most a történet ismétlődik..

lehet ha nagyobb leszel eltudtok beszélni az ő érzéseiről,mikor ő is idősebb érzékenyebb,támadhatobb lesz lelkileg


viszont nem ide tartozik,de hasonló,amióta gey pasi "elhagyott" azóta megfogadtam,h én sem leszek többett kedves egy pasihoz se.

2014. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azóta én is sz-rok a világra hanyag vagyok,már nem érdekel a tanulás,abbahagytam a fogyokurt,nem törödőm a külsőmmel. nincs motivációm,nincs kiért csináljam. ugyhogy ennyit erről. 4-es
2014. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fogyokurat
2014. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te most az én apámról beszélsz? Csak mert amit leírtál az akár ő is lehetett volna. Pontosan ilyen ő is. Soha semmi nem jó neki, mindig talál valamit amin bosszankodhat és ha valaki örül valaminek akkor tesz róla, hogy inkább bánkódjon. Nehéz ezt olyannak megérteni aki nem él ebben. Sokan azt gondolják akkor rossz egy apa, ha alkoholista vagy veri a családját. Apám egyiket sem csinálja, ő lelkileg bántalmaz minket. A válasz a kérdésedre: apád egy mocsok és adj hálát Istennek amiért te nem olyan vagy mint ő, én azt teszem.
2014. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!