Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Abba a rossz dologba keveredtem, hogy anyukámnak nem tetszik a barátom. Nagyon rosszul esik amit mond róla. 20 éves fejemmel most van az első barátom, máskor anyum mindig azzal nyaggatott, hogy mikor lesz már barátom. Nos most már egy ideje van, de anyum nem szívleli, sőt nagyon gúnyos és ellenséges. A barátom valljuk be alacsonyabb nálam majdnem 10 centivel és hát sötétebb a bőre színe, de nem cigány (bocsánat a kifejezésért). Volt nálunk és anyum első beszólása jobbat nem találtál? Barátomnak sem esett éppen túl jól. Más beszólásai l: nah mi van a kis törpe fekával?, miért pont ez kell neked?, meg nem hozzám való, bátyám barátnőjetol is megkérdezte hogy: mit szólsz a kis cigányhoz? Meg buta agyatlan gyerek. Anyum sosem fogja elfogadni főleg hogy nagyon rasszista. + velem is azóta máshogy viselkedik(lenező, gúnyos pont mint barátommal). Nem tudom mit csináljak. A barátom szülei és testvére nagyon rendesek velem.

2014. nov. 21. 01:00
 1/9 intrepid ***** válasza:
11%
Én sem ugrálnék a plafonig az örömtől, ha a gyerekem egy cigánnyal állítana haza, és azt mondaná, hogy ő a párja. Általában nem hangoztatom, hogy rasszista érzelmű vagyok, de családi ügyben kimondanám, amit gondolok és nem nagyon válogatnám meg a szavaimat.
2014. nov. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is óvatos vagyok a romákkal, de ha az lenne, sem így fogadnám. Ha már a lányom hazahozta, legalább nem az orra előtt teszek megjegyzéseket, hanem négyszemközt a lányommal. Te azt mondod nem cigány, és a családjával is találkoztál.. elhiszem neked, pár éve egy afrikai feketére mutogatott egy középkorú pasi a körülötte állóknak, hogy jujj milyen ronda fekete cigány.. A fejében kicsit nagyobb lehetett a sötétség szerintem.

Anyádnak nem valószínű, hogy bárki is megfelelne, aki ilyen bunkón áll a lánya barátjához, az elé a szőke herceget is hozhatod, őt is élvezettel piszkálná. 20 éves vagy, nem az anyád minden alapot nélkülöző gyűlölködésére kell alapoznod. Ismerd meg a srácot, anyádtól pedig mihamarabb szakadj el. Megpróbál mellőled elmarni mindenkit, nehogy az egyik majd elvigye az ő pici lányát.

2014. nov. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg nem piszkálná, ha helyén való lenne a srác. Azért nem mindennapos hogy az ember lánya ilyen fiút fog ki.

Nem akar neked rosszat. De majd rájössz.

2014. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ma is megkaptam tőle h mi van a cigannyal, de nem érti meg h nem cigány. Oké tényleg nagyon úgy néz ki de nem az. Ő sem mondja magát annak. Szülei is, nagyszülei is hófehér boruek. Plusz még hozzajott hogy hogy lehetek ilyennel a vállamig ér, a fülei is elallnak meg csúnya is. De szerintem nem csúnya.
2014. nov. 23. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
ha jól megvagytok, akkor ne figyel oda a megjegyzésekre. anyád nem túl intelligens ember ha így viselkedik. Lehet hogy nem tudja , hogy az igazi magyarok nem szőkék és kék szeműek voltak. Ha nem barna bőrűek és általában alacsonyak. Mit csinál a barátod, tanul vagy dolgozik? És te mit csinálsz? tanulsz, vagy dolgozol? Ha téged nem zavar hogy alacsony akkor más véleménye ne érdekeljen.
2014. nov. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Barátom dolgozik körülbelül egy hónapja, én meg suliztam, de most már munkát keresek. Azért ha megnezzuk elég vicces, hogy a vállamig ér. Hihi^^ Ma is megkaptam az adagomat anyumtól, csak nem értem miért, és mire jó ez neki. Addig fog így viselkedni amíg nem szakítunk? :(
2014. nov. 25. 08:23
 7/9 Atomkakas válasza:

A mennyem és leánytestvére járt így. A mennyem amint tehette hozzánk költözött, és leány testvére: Amint elmúlt 18 éves albérletbe költözött barátjával, mert az anyja folyton piszkálta...

"Ha egy szép élet vágyát őrzöd,

a múlttal nem szabad törődnöd

s mindig úgy tégy, ha veszteség ér,

mintha újjászülten élnél:

Mit akar? -kérd minden naptól

és minden nap felel majd akkor:

tetteidnek tudjál örülni,

más tetteit tudd meg becsülni.

főkép ne gyűlölj egy embert se,

s a többit bízd a jó istenre."


Sok sikert és boldogságot kívánok neked és a barátodnak! :))


"A távolság olyan mint a szél.

A kis tüzeket fel lobbantja,

A nagyokat eloltja."

2014. dec. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor valahogy rendeződnek a dolgok, de szerintem csak az tetszik benne, hogy végre elmondhatod magadról, hogy neked is van barátod, mint a többieknek. Akik nem illenek össze, azok nem illenek össze. Egy alacsonyabb fiúban hogyan fogod később az erős férfit látni, mikor le kell hajolnod hozzá, hogy megcsókold?
2014. dec. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dagi2589 válasza:
sya szerintem ne is vedd fel amit az anyukád mond.én is így voltam nekem az első barátom akit bemutattam (most már a férjem)nem tetszett nekik.egy nagyon picit alacsonyabb tőlem de ha magas sarkút veszek fel akkor én magasabb vagyok.na szóval ellenezték nagyon de lehet h azért is mert ő volt az első és az egyetlen akit bemutattam és ez új volt nekik.Mindig azt mondták h én jobbat érdemelek h néz ki melletem stb...lassan 9,5 éve vagyunk együtt de a harag és a cikizés az pár hónapig tartott amíg kiismerték a férjem most meg odavannak érte.szerintem ne hallgass senkire se tedd azt amit te akarsz szíved szerint ha szereted akkor legyél vele ne anyukád mondja meg h te felnőtt fejel mit tegyélés kit szeress.ha koppansz a barátoddal az se baj mert hibáiból tanul az ember.egyik ember se különb a másiktól mindenkibe van hiba.én a helyedbe lennék áhh nagyon összevesznék anyukámmal ez nem biztatás :-) .kérlek ne hallgass senkire te ítélkezz a saját életed felett.sya puszi
2014. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!