Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ennyi idegbeteg anyuka?

Miért van ennyi idegbeteg anyuka?

Figyelt kérdés

Sokat járkálok városokban, és látom, hogy anyukák hogy viselkednek a kis gyerkőcükkel...

Szerencsétlen gyerek nem csinál semmi kirívót, az anyukán épp hisztiroham van, és a gyerek issza meg a levét.

Tegnap is láttam egy ilyen estet, nagydarab anyuka a kb 4-5 éves gyerekét úgy megrángatta, hogy legszívesebben lekevertem volna egy pofont a nőnek.

Bár amennyi, meg amilyen kérdést kiírnak ide a gyerekek az anyukákról, ez nem meglepő.



2014. nov. 21. 05:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg 31.-es. Vannak akik direkt provokálni járnak ide.
2014. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
31-es vagyok. Nem vagyok ideges, csak nem értem, hogy egyeseknek miért jó egy anonim oldalon provokálni? Ennyire unatkoznának? Pláne egy férfi (állítólag), aki nyilván dolgozik (nincs ugye gyesen vagy ilyesmi, hogy esetleg halálra unná magát, ahogy szerinte az anyukák). Biztos természet kérdése is, csak nekem nagyon furcsa. Na, mindegy, tényleg befejezem, mert ilyenekkel úgysem jutok közös nevezőre.
2014. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, hogy dolgozna, különben hogy lenne ideje annyi munka mellett ide írogatni?
2014. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!