Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghalt az apám, de egyáltalán...

Meghalt az apám, de egyáltalán nem sajnálom. Rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Egy éves koromban lelépett, alkoholista volt, soha nem is törődött a családdal. Én magam nem ismerhettem meg soha. Azon gondolkodom, hogy el kéne-e menni a temetésére? Nekem nem jelent semmit.

2014. nov. 22. 23:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
kérdező, nem egészen értelek. azt megértem teljesen, hogy neked az "apád" halála teljesen közömbös, de hogy gondolhatod, hogy anyukádnak is az lenne? Ha egyszer gyereket szült neki, akkor erős esély van arra, hogy egyszer valamikor erős érzelmi szálak kötötték őket egymáshoz. Ha viszonylag hosszú ideig éltek együtt, akkor ezek az érzelmek nem tűnnek el csak úgy, bárhogy is alakult az életük és a kapcsolatuk később.
2014. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolsó: Hát, anyukám több, mint 20 évet élt apámmal, mégis utálja. Nem az együtt töltött időn múlik, hanem azon, hogy a partner milyen ember. Én teljesen megértem anyát, sőt, azon csodálkoznék, ha még érezne iránta bármiféle szeretetet. Csak azt sajnálom, hogy ilyen sok időbe telt neki, hogy végre meg tudjon szabadulni tőle.
2014. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!