Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Furcsa erzeseim vannak a...

Furcsa erzeseim vannak a gyerekvallalas miatt?

Figyelt kérdés
A parommal gyereket tervezunk. Az elozo kapcsolatabol szuletett egy kisfia. Nem elt egyutt a novel es a gyerekkel megis apa mar. Valahogy olyan furcsa erzeseim vannak ettol hogy neki mar van egy gyereke hogy o mar nem ugy fogja atelni a gyerek szuleteset. Meg az is zavar hogy tobbet tud a gyerek ellatasarol,neveleserol mint en. Jo otlet igy belevagni az egeszbe? Aki volt ilyen helyzetbe erzett igy?
2014. nov. 28. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Irigylem a problémáidat...

Most ezt komolyan kérdezed? Ne, nehogy gyereket vállalj így, hogy a párodnak már van egy gyereke és többet tud a gyerekek ellátásáról (egyébként miért is tudna többet, ha együtt sem élt velük?!).

2014. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed meg többször ezt?
2014. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sem ertem mi ebben a problema. Tobbet tud rola, mert van gyereke, na es?
2014. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elletmondást azt én sem értem


de nekem amúgy pont, hogy biztonságérzetet adna

2014. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Megértelek.Én nem szülnék olyan embernek,akinek már van gyereke,szeretném ezt a csodát együtt megélni a párommal úgy,hogy mindkettőnknek új ez az élmény.
2014. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!