Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szerint "túlságosan...

Anyukám szerint "túlságosan pesti" lettem. Miért várja el ezt?

Figyelt kérdés

Pestre költöztem apához még a nyáron. Anyukám 210 km-re lakik, ez még kocsival is sok idő.

Nehezményezi, hogy nem csinálom azt, pénteken hazamegyek vonattal és vasárnap visszajövök. Októberben voltam otthon, de akkor is az ment végig, hogy mennyire megváltoztam.

A hétvégén meglátogatott anya és mama és az volt a téma szinte végig, hogy mennyire más az életem és már rám sem ismernek. Örültem, hogy itt voltak egy napot, de kb. elrontották azzal, hogy azt éreztették, így már nem vagyok jó.

Nem értem, miért várja el, hogy péntekenként és vasárnaponként is órákat utazzak és ezzel kb. elmenne a hétvégém. Meg az is baj, hogy túlságosan pesti vagyok, bár gőzöm sincs, ez mit takar.

16/l


2014. dec. 2. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*kéthetente (előző vagyok, upsz!)
2014. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6%

#5-ös vagyok #7-es szívemből szólt. Nekem például tvm sincsen, mégsem unatkozom, mert mindig van mit csinálni.


Jó hazamenni, de maximum pár napra de élni már biztosan nem élnék ott, akkor sem ha ott lenne munkám.

2014. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Számomra fura, hogy az emberek megváltoznak attól, hogy Pestre költöznek. Nem nagyon értem, hogy miért.:D

Azért 3 hetente hazalátogathatnál szerintem.

2015. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!