Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuloktol kulon elok! Hanyszor...

Szuloktol kulon elok! Hanyszor latogatjatok meg a szuleiteket?

Figyelt kérdés
Ferjem elvarja, hogy mi hetente legalabb egyszer menjunk at az anyukajahoz. Nincs semmi bajom az anyosommal, de nekem ez tul sok. Meg hogy minden nap beszelnek telefonon es mindent tud az eletunkrol, ez is tul sok. Mintha valami gyerek lenne. En havi 1x megyek maximum at az anyukamhoz. Velem van a baj? Ti hanyszor latogatjatok a szuleiteket? :)
2014. dec. 10. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy mi a baj a napi telefonnal? Jó, ha a kérdező férje mindent elmond az anyukájának, ami nem tartozik rá, az gáz, de úgy amúgy miért lenne baj? Én is szoktam napi szinten beszélni anyukámmal, még úgy is, hogy együtt dolgozunk, de azért este még beszélgetünk, mert munka közben nincs rá túl sok időnk, meg sokszor szakmai dolgokat is megbeszélünk, de mást is. Van miről beszélgetnünk, ez miért baj? Amúgy 19 éves korom óta külön élek, szóval nem az van, hogy hozzá lennék nőve, csak szimplán jó a kapcsolatunk.
2014. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem elváltak a szüleim. Apukámék vidéken laknak, hozzájuk havonta egyszer megyek, anyámmal viszont egy héten többször is találkozom, bár főleg a húgom miatt. Párom szüleihez is kb. havonta megyünk, vagy csak párom megy, ők elég messze laknak.
2014. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi a szüleimhez, általában hetente egyszer megyünk hétvégén ebédre, olyankor 2-3 órát vagyunk ott. Van, hogy kimarad egy - egy hétvége, de azért viszonylag rendszeresnek mondható. Telefonon én kb. heti 1szer szoktam velük beszélni. Párom a szüleihez, van, hogy hetente többször is átmegy, ha éppen kedve van (arra felé dolgozik, és beugrik egy félórára), máskor meg nem megy egy hétig se (attól függ mennyi a munka) Hétvégente általában elmegy hozzájuk egy órára, vagy ha kell segíteni akkor marad fél napot is. Én nem mindig megyek vele. Telefonon beszélni ők nem szoktak, csak ha feltétlen megy kell beszélni valamit. Egy városban lakunk egyébként mindannyian. Én nem látom azt, egyikünk esetében se, hogy ne tudnánk levállni, "csak" szeretjük a családjainkat. Mindenkinek másra van igénye. Szerintem, ha ő menni akar, akkor hagy mejnen, de ha ennyire nem bírod anyósodékat, akkor ne tarts vele, vagy menj ritkábban.
2014. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A férjeddel teljesen egyetértek. Én annyira szeretem a szüleimet,hogyha heti egyszer láthatnám őket, inkább hazaköltöznék.
2014. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én hetente látogatom a szüleimet. Párom ritkábban jön. Nem egy városban lakunk velük. Én úgy vagyok ezzel, hogy a szüleiddel addig törődj s tölts időt velük, amíg élnek...nyilván nem ülnék a hét minden napján náluk, de igenis fontosak..Ha ezt a párom nem venné tudomásul, hát akkor így járt.. Egy héten 1x nem olyan sok.. Én se fogom őt vissza soha
2016. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!