Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet azokkal a szülőkkel...

Mit lehet azokkal a szülőkkel kezdeni, akik a saját frusztráltságukat a gyerekükön vezetik le?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már nem bírok egy légtérben lenni az anyámmal. Mert sohase tudni, hogy éppen mikor normális, gyakran rendkívül szemét és bunkó, emellett fölényeskedő, okoskodó, tudálékos, kötözködő. Amikor megtudtam, hogy ma szabin van, majdnem elsírtam magam.

Szeretem én, csak inkább távolabb tudva magamtól szeretném.



2014. dec. 12. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Költözz el, egy hónapban egyszer járj haza látogatni. Akkor is fogsz kapni a fölényeskedésből ne aggódj, csak már kevésbé fog megviselni. Igen, tapasztalat.
2014. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó. Elköltöztem. Lediplomáztam, elhelyezkedtem, letelt a próbaidő, megmelegedett a szék alattam ,és azonnal elköltöztem albérletbe. Nem érdekelt, hogy plusz kiadás, nem érdekelt, hogy azt a pénz férre lehetne tenni, semmi nem érdekelt, csak az, hogy távolabb, el onnan.

És így tudtam kicsit kivirágozni, hogy észrevegyen a nagy ő, és már házas vagyok és van két gyerkőc, anyámmal meg két-három havonta vendégségesdit játszva, jól megvagyunk, de semmi több.

Ja, és ez neki is üzenet volt, hogy elköltöztem, és bár teljesen nem tudja szegény levetkőzni magát, de azért igyekszik.

2014. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megváltoztatni nem tudod őket. Te tudsz változtatni az életeden. Ne vedd komolyan a sok negativitást amit kapsz, akkor könnyebb átvészelni.
2014. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!