Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom tovább! apám teljese...

Nem bírom tovább! apám teljesen ki idegel mindenhez negatívan áll hozzá Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nekem van egy könyvem az a neve hogy TITOK és azt olvasgatom és az a lényeg hogy pozitívan kell hozzá állni mindenhez ez van a könyvbe többnyire és állandó jelleggel "lehúz" mármint le szívja az energiám ez kicsit furán hangzik annak aki nem hisz az ilyesmiben de ez igaz,most járok egy tanfolyamra és össze találkoztam egy emberrel aki az oktatóm és az is ezeket tudja amiket én sőt én ő hozzá képest alig tudok valami a titokról de az mondta hogy segít nekem el jön hozzánk és meg mozgatja az energiáim hogy el érjem azt amit akarok... de apának ezt el mondtam és egyből elkezdi már hogy mitől lesz jobb az életünk hogy ha ő segít mondtam neki hogy sok mindentől .. de az a lényeg hogy ő teljesen le húz lelkileg meg keserít kicsit állandóan kiabál ok nélkül cseszeget.. elegem van kérlek segítenétek nekem ? csak tanácsot kérnék
2014. dec. 12. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
húúú ilyen hülyeséget még nem hallottam,hogy ezt egyesek tanulják is XD
2014. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon fontos a pozitív szemlélet, de amit te írsz, az túlzás! Aki meg vállalja, hogy elmegy hozzád az energiádat megmozgatni, a elmozdíthatja az értéktárgyaidat is. Nem kell bedőlni minden butaságnak. Amúgy hány éves vagy, hogy édesapád hozzáállását ilyen módon értékeled?
2014. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Valamiért apukád rossz kedvű, ideges, sajnos minden második magyar ember ugyanilyen, és erre jó okuk van, ezen nem segíthesz, hacsak nem kedvességgel, vidámsággal, és házimunkával.

De ilyen agymosó sarlatánoknak nehogy bedőlj, a hatásuk alá, a bűvkörükbe akarnak vonni, hogy utána ilyen-olyan ürügyekkel pénzt húzzanak ki belőled mindenféle könyvekre, tanfolyamokra, megtisztításra, csodamódszerekre. Ők nem a jóakaróid, ők csak a saját pénzük jóakarói. Ne várd meg, mire erre magad is rájössz,

2014. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudod ha mástól várod a segítséget sosem fogod megoldani a problémát.

Én is hiszek a pozitív életszemléletben de ez az energiamozgatás egy kicsit röhejes. Szerintem. Ha ez ilyen egyszerű lenne ezred ennyi problémás ember nem lenne.


Az én anyám is abcúg negatív figura őt sem lehet megváltoztatni sem meggyőzni.

Teljesen kicsinált idegileg.

Aztán rájöttem, hogy nekem kell változni.

Mindenkit annyira lehet kicsinálni, amennyire hagyja.

Nekem akkor lett jobb, mikor kezdtem elengedni a fülem mellett a hülyeségeit. Csak bólogattam, hogy jó, jó persze! Aztán meg csináltam azt, ahogy nekem jó volt. Lazábbra vettem a kommunikációt, nem osztottam meg vele mindent csak csináltam a dolgomat úgy, ahogy elképzeltem.

Őt meg meghagytam a saját kis nyomorában és nem zavartuk egymást.

Ennyi.


Neked sem kéne apáddal eljutni a vitáig, hagyd rá az ilyenek nem változnak és úgyis meggyőzhetetlenek.

Nem kell magadra venni gondolom ő sem omlik össze attól, hogy te másképp gondolod a dolgokat.

Ha az a fickó elmegy hozzátok az apád max. körberöhögi vagy vitába bonyolódik vele vagy oda se bagózik rá de egy látogatás nem fogja megváltani a világot. Az, hogy apád ilyen abban egy élet munkája, csalódása, negativitása van!Ehhez azért több kell. Inkább egy alapos kezelés egy pszichológusnál vagy oda se kell rá figyelni.

Inkább saját magad csinálod ki azzal, hogy odafigyel rá megpróbálod meggyőzni a meggyőzhetetlen bekövesedettet, és felveszed a vita fonalát. Nem kell. Sem odafigyelni sem pedig a kuruzslók nem kellenek.

Csak magadra figyelj ennyi a nagy titok! Tapasztalatból írom.

2014. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját sorsának kovácsa, aki nem boldog tegyen érte hogy az legyen!

Kérdező, te pedig ne kapd be a csalit! Légy pozitív de pancser ne! Ez olyan mint a bevonzás-marhaság, a fele sem igazde kaszálni jól lehet vele.

2014. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apukadnak igaza van!

mennyiett mozgatjakmeg az energiadat?

5 osert en is megmozditom neked! 😂😂q

2014. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
én is elolvastam a könyvet és utána végiggondoltam az életem, mennyire lehet értelme a "vonzás törvényének" én hiszek benne, mert egyrészt, visszagondolva sok minden értelmet nyer mi miért történt, másrészt mióta olvastam, és tudatosan "használom" sorra jönnek be a dolgaim :) de! azzal teljesen egyet értek az előttem szólókkal, hogy ne bízz olyan emberben aki energiát akar neked adni meg erre tanítani akar... nincs mit ezen tanulni azon kívül amit a könyv leír... kérd és adj hálát és figyeld a jeleket... ennyi... ehhez nem kell tanító! ő tényleg csak majd esetleg pénzzel fog majd téged lehúzni a későbbiekben... hidd el nincs szükséged senkire ehhez, csak magadra... és a hitedre :)
2014. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!