Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20+-osoktól kérdezném, ti...

20+-osoktól kérdezném, ti szoktatok (és mennyiszer kb) közös programokat csinálni valamelyik szülőtökkel? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 17:34
1 2
 11/18 anonim válasza:
45%

Érdekes, hogy az unokák egy válaszban sem szerepelnek.

Ki vigyáz a picire? Ki megy érte bölcsibe ( óvodába, iskolába)? Nálunk a legtöbb közös program ezekhez kapcsolódik.

2014. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, nincs gyerekem és 10 éven belül tervbe sincs véve kedves utolsó.


És igen szoktunk közös programot csinálni. Kirándulni megyünk, gombázni, vásárolni, kert körül tevékenykedni, vagy csak megnézünk egy jó filmet.

2014. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze, elég gyakran. Kinek mihez van kedve. Színház, mozi, vásárlás, múzeumozás, kuponoldalakon szoktak lenni ilyen "tanfolyamok".
2014. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Érdekes, hogy az unokák egy válaszban sem szerepelnek.

Ki vigyáz a picire? Ki megy érte bölcsibe ( óvodába, iskolába)? Nálunk a legtöbb közös program ezekhez kapcsolódik."


Miért kéne szerepelniük? Nem ez volt a kérdés. Nekem ugyan van már gyerekem, 7 éves, de nem értem, hogy ez hogy jön a kérdéshez. Mindkét szülőm dolgozik még bőven, úgyhogy napközben sosem tudtam korábban sem rájuk bízni, vigyázni inkább akkor szoktak rá, ha a párommal van közös programunk. Az viszont nem a szüleimmel közös program, márpedig a kérdésben ezek szerepeltek. Nyilván ha kirándulni megyünk, oda visszük a gyereket is, vagy ha közös családi ebéd van, oda is, de miért kéne ezt külön kiemelni?

2014. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Érdekes, hogy az unokák egy válaszban sem szerepelnek.

Ki vigyáz a picire? Ki megy érte bölcsibe ( óvodába, iskolába)? Nálunk a legtöbb közös program ezekhez kapcsolódik."


Egyrészt a kérdés nem erről szólt, másrészt meg miért kellene, hogy mindenkinek legyen gyereke? Én pl. 29 vagyok, és nincs gyerekem. Nem is akarok.

2014. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

soha nem csinálunk, mondjuk velük élek. a kapcsolatunk tűrhető, de egyikükért sem vagyok oda. anyagilag támogattak, de mindketten elég totál érzelmi analfabéták, anyám meg elég gyerekes is.

már most rosszul vagyok attól, hogy jön a karácsony, és szabadságon lesznek meg mehetünk együtt rokonlátogatásra.

2014. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szoktunk, amikor csak alkalom adódik rá. 18 éves koromtól nem élek otthon, pár éve pedig még Mo.-n sem, így mindig alig várom, hogy végre velük lehessek.

23/L

2014. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amióta elköltöztem, sokkal jobb. Azóta volt pl. anyukámmal anya-lánya programom, ált. csak otthon beszélgetünk, vagy egy pohár limonádé mellett. Vásárolni is voltunk együtt. Régebben színházban is voltunk.

Meg ha a közös családi ebéd annak számít... :D.

2017. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!