Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha lányotok...

Mit szólnátok ha lányotok bejelentené, hogy plasztikai sebészhez fordul?

Figyelt kérdés
Saját pénzéből, felnőttre, tehát 20+ra gondolok. És nem súlyos durva, zavaró testi hiba miatt.
2014. dec. 16. 10:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
67%

Ha modellkedsz és szép vagy, akkor egyszerűbb lenne magad elfogadni. Hiszen egy műtét nagyon sok kockázattal jár. És ezek szerint felesleges is lenne.

Nyilván nem valami nagyon durván fura orrod van. Egyébként meg senki sem tökéletes. Nem szép, amikor valaki nagyon műre, szabályosra faragtatja magát.

De ha túl nagy, kampós, nagyon zavaró az orrod, akkor talán megérteném. Ez azért nem a legdurvább műtétek közé tartozik.

Gondolom, anyukád egyáltalán nem lát rajtad semmi hibát, ezért nem érti, hogy miért akarsz egyáltalán műtétet.

2014. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
48%

Tokeletes akarsz lenni, de olyan nem lehetsz.

Ez csak egy felesleges beavatkozas lenne, ami tovabbi mutetekhez vezetne.

Draga, ha eddig megfeleltel, mint modell, akkor tovabbra is megfogsz.

Ha valoban rusnya, formatlan sas/ krumpli orrod lenne, ami mar huzamosabb ideje zavar , akkor azt mondom vagj bele, melletted allok, de igy...en is huznam a szam, anyud helyeben.

2014. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon figyelj arra, milyen orvost választhatsz, mert egy látható helyen elrontott műtét tönkreteheti az önbecsülésedet egy életre, a korrekció meg egy vagyon lehet, ha sikerül. Én az orromat csináltattam meg. Szerencsére egész szép lett. Érdemes minél több orvoshoz elmenni konzultációra, mert a legtöbbjük csak üzletember és nem igazán érdekli a páciens.
2014. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj ezzel hogy nem fogsz megallni az orrodnal, hanem mindig fel fogsz fedezni magadon olyan reszletet ami szerinted nem tokeletes, es a vegen teljesen tonkreteszed magad a mutetekkel. Volt mar erre pelda nem is egy.


Ne hajszold a tokeletesseget, mert az elerhetetlen es nem is termeszetes. Jobb ha megbekelsz magaddal.

2014. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Rezek Doktor Urat néztem ki:)

És csak annyi, hogy nem teljesen szimmetrikus az orrom, és egy picit hosszúkás, olyan Demi Moore-os:D Én pedig picit, "fotogénebbet" szeretnék.

2014. dec. 16. 11:04
 16/34 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem akkor szep az orrod ha egyedi. A plasztikai sebeszek altal keszitettek lehetnek sablonszeruek. Sokat csufitanak az emberen. A fotos vagy aki retusalja kepeket szokta igazitani az orrodat, vagy nem nyul hozza? Mert, ha nem akkor ugy szep ahogy van, es o mar csak tudja mi kell a nepnek...
2014. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Van egy modell, akit mostanában nagyon sokat látok felsőbb kategóriás termékek (parfüm, kozmetikum) reklámjaiban. Szőke, 30 körülinek néz ki, de a legfontosabb ismertetőjele hogy ki.@szott nagy szóköz van az első két foga között. Valahányszor meglátom, nem tudom eldönteni, sírjak-e vagy röhögjek. De valószínüleg a szépséghibája miatt lett felkapott. A modellvilágban már nem az a sikeres, aki szép, hanem az, aki karakteres.
2014. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
77%
Úgy is járhatsz, mint szerencsétlen Jennifer Grey. Az egyedi orrából lett egy fitos kis átlagos orr, és már normális szerepet sem kapott. Érdekes elgondolkodni azon, mitől is vagy egyedi. A teljes tökéletesség nem természetes, nem egyedi és még csak nem is szép. Műanyag szaga van. Eladhatatlan.
2014. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Persze, csak tudjátok mindenhol akár facebook akár instagram ezek a babie orrú nagy injekciózott szájú nők vannak, akik operációra adták a fejüket, és mindenki el van ájulva tőlük, hogy mennyire szépek, sikeres modellek én pedig annyira tökéletlennek érzem magamat mellettük.
2014. dec. 16. 11:11
 20/34 anonim ***** válasza:

" én pedig annyira tökéletlennek érzem magamat mellettük."


Ez elso korben psziches problema, amit muteti uton akarsz megoldani.


Szerinted sikerulni fog?

2014. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!