Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek rosszul esne/megsértődn...

Nektek rosszul esne/megsértődnétek ha anyukátok (komolyan, nem viccből) azt mondaná rátok, hogy h*lye p*csa?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 18:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
:D
2014. dec. 16. 19:14
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Az enyem is hasznalt mar ram ilyen jelzoket kis semmiseg miatt, de kulonosebben nem erdekel nekem is megvan rola a velemenyem.
2014. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

kérdező, nem tartozol senkinek magyarázattal, az emberek többsége egyszerű és ostoba, ezért automatikusan a szülők pártját fogják, vagy azt hiszik, h minden ilyen kérdés tiniprobléma, így nem meglepő, hogy ennyi primitív válasz van megint.


igen, valószínűleg megsértődnék, mivel ti csak kritizáltátok a zenét, anyád meg hisztis kamasz módjára reagált. arról nem is beszélve, h elvileg egy szülő értelmesebb és idősebb, ha a gyerek mondana rá valamit, akkor sem kéne így reagálnia, de sajnos Magyarországon a szülők többsége semmivel nem értelmesebb, mint a gyereke, sőt.

2014. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! és az egészben az a legrosszabb, hogy sosem fogja belátni, hogy ő tévedett, bocsánatot meg pláne nem fog kérni, nem ismeri ezt a szót (legalább is tőlem nem szokott), azt hiszi, hogy úgy beszél velem, ahogy akar, tökéletesnek, és k*rv@ okosnak hiszi magát, meg ő mindenkinél mindent jobban tud, ő Az Ész. gusztustalan ...
2014. dec. 17. 11:27
 15/21 anonim ***** válasza:

8:47es vagyok.

kérdező, az én anyám is hasonló. "nagyobb az élettapasztalatom, jobban tudom" és hasonló ütős érvei vannak. ha egy vmiben nem értünk egyet, akkor megsértődik, vagy elvonul, ha bebizonyítom, h téved, szintén. kulturáltan vitázni sem tud, se elfogadni azt, ha vki nem ért vele egyet, olyan, mint egy gyerek. sokszor már ráhagyok mindent, megváltozni úgyse fog.

2014. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Rosszul esne, jogosan sértődtél meg.

No de azért te is megpróbálhatnál nem kritizálni.

Nem tetszik a karácsonyi zene? Menj ki a szobából.

Legyél te az okosabb, ne te gerjeszd a konfrontációt

2014. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sajnos majdnem minden szülő száján csúsznak ki bántó szavak, ugyanúgy ahogy a fiatalok száján is. Csak a szülőnek meg kéne tanulni az indulatain uralkodni, hogy a gyereke ne tanulja meg ezt a példát tőle.

Koncentrálj arra, és mindig figyelj oda, hogy te ne indulatból, idegből beszéj. Amúgy nekem is rosszul esett sokszor mikor ilyeneke mondtak. Hiszen a gyereknek a szülőtől kell tanulni, példát venni... de ha ilyeneket hallunk... bántó tud lenni nagyon

2014. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem apám mondta ugyanezt, azért mert elmondtam az anyai nagymamámnak, hogy aznap nem dolgozik.

Utálok is otthon lenni már :)

20/L

2014. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

utolsó, sajnálom, tudom mit érzel.

Én a zenét kritizáltam, nem őt, rá egy rossz szavam sem volt, és csodálkozott hogy kerültem..még utána is csak ordított velem meg mondta rám a magáét..

2014. dec. 17. 22:30
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem, mert már megszoktam.:D Ahogy azt is, hogy anyám 13 évesen lek_rvázott, mert 3 négyesem lett a bizonyítványomban nem csak 2.:D Ja, és ebben az időszakban volt az is hogy úgy szólított, hogy "riher_ngy", mert pl összevesztem vele. Szerencsétlen. Mellesleg azt hozzátenném, hogy a barátommal 16 évesen jöttem össze, azóta is vele vagyok több mint 1 éve. (Előtte SEMMILYEN kapcsolatom nem volt fiúkkal, még puszi se.) Igen, valós hogy k_rva vagyok. Az ilyeneket nem szabad felvenni kedves kérdező, gyereknevelésre képtelen emberek. (Csakhogy ne mondjak semmi sértőt).
2014. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!