Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lassan szeretnék elköltözni,...

Lassan szeretnék elköltözni, de szüleim nem engedik hogy kidobjam a lomokat, szemetet a szobámból. Normális ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindig fura hozzáállásuk volt ehhez, semmit nem engedtek kidobni, ha kivittem egy zsákban szemetet a szobámból és meglátták akkor balhét rendeztek hogy mutassam meg mivan benne, mit akarok én kidobni és miért? Az évek alatt odáig fajult ez a dolog, hogy nem mertem kidobni a dolgokat, inkább őrizgetek mindent a szekrénysorban, az ágyneműtartóban. De már minden tele van, már a rendes használható cuccaim elől foglalják a helyet. Mindig is szégyelltem ezt, és féltem attól hogy ha feljön egy barátnőm akkor észreveszi és elítél miatta. Most majd szeretnék elköltözni, vinni a bútorokat is, és csak a valódi dolgaimat vinni magammal, nem a mázsányi szemetet. Itthagyni se tudom, mert azt szégyellném ha turkálnának közte szüleim. Muszáj lesz valami megoldást találnom hogy ki tudjam dobni ezt a sokmindent, de szüleim 0-24 órában itthon vannak, legalább az egyikőjük. És a lakás kialakitása olyan hogy egyből észreveszik ha hatalmas szemeteszsákokkal próbálok kisurranni. A logikus megoldás az lenne ha fizetős konténert rendelnék, mert a mennyisége ezt indokolja, dehát abból világraszóló botrány lenne, hogy hogy merem az ő bele egyezésük nélkül kidobni a cuccaimat. Nem használható dolgokról van szó mielőtt valaki félreértené és pazarló hülyének gondolna, kartondobozok, 10 év iskolai füzetei, szakadt ruhák, szétesett megjavithatatlan cipők, sőt üdítős palackok, kiürült tusfürdős, dezodoros, krémes flakonok, tégelyek. Szóval egy része lom, a többi része valódi szemét.
2014. dec. 22. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken kivul ami nekem eszembe jutott:

Minden nap amikor elmesz hazulrol, magaddal viszel a taskadban annyi szemetet, ami meg nem feltuno, es kidobod mashol.

Igy 1 honap alatt maris kb 20-30 literrel kevesebb marad.

2014. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló! Te tetted fel írtad ki azt a kérdést, hogy az anyósod visszavitte az ajtótok elő a strandpapucsot? Ha igen, akkor miattad lettem a családi kapcsolatok rendszeres olvasója. :D
2014. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem állj ki magadért a szüleiddel szemben. Nagyon megalázó lenne, ha minden nap sunyin csempésznéd a táskádban a szemetet, mint egy kisgyerek, aki valami rosszat csinál. Ha így állsz hozzá, sosem lesz vége.
2014. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Messie-szindróma. Nehéz ügy.


[link]

2014. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A saját cuccaid.

Azt teszel velük, amit akarsz.

2014. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Dobd ki az ablakon a szemetet, majd menj le, szedd össze, és vidd el a szemetesig.
2014. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%
Jók lesznek azok még valamire 😉
2017. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!