Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem vagyok gazdag sem szegény...

Nem vagyok gazdag sem szegény aszüleim mindent meg adnak nekem amit kérek de ugy érzem nem szeretnek nem hallgatnak meg nem támogatnak nem beszélünk meg semmit és nem éresztetik velem hogy szeretnek kérezném csak én vagyok igy és én igyérzek csak én?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Biztos mindent megadnak?


Ezt elfelejtették "megadni" neked. Kellemes karácsonyt... :D


[link]

2014. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp beszéld meg velük. Sajnos a mai világban nagyon sokat dolgoznak a szülők, örülnek, ha meg tudnak élni és neked is próbálnak mindent megadni, emellett valószínűleg kevés szabadidejük marad. Te is nyugodtan kezdeményezhetsz velük beszélgetést, kérdezd meg hogy vannak, esetleg kérdezd meg, hogy nem lenne kedvük közös programhoz vagy csak egyszerűen mond el nekik hogy érzel.
2014. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2014. dec. 23. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a szuleid egesz nap a munkajukkal es az otthoni teendokkel vannak elfoglalva. Probalj hozzajuk csapodni, pl. segiteni anyukadnak a konyhaban es beszelgess vele. Nagyon fontos hogy, legyen koztetek szemkontaktus. Orankent kezdemenyezz. Ne add fel, biztosan szeretnek csak elfasultak.
2014. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen nagyon sokat dolgoznak hogy mindenünk meg legyen és itthol is sokat dolgoznak de nem adom fel szervezek egy közös napot együtt sok programmal
2014. dec. 23. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
De a közös napon kívül is figyelj arra, hogy később is fnnmaradjon a kapcsolat köztetek, akár csak a napi dolgaitokat beszéljétek meg nap végén, abból is kiindulhat egy jó beszélgetés. Sok sikert hozzá! :)
2014. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem, az én szüleim is sokat dolgoznak, már bele vannak fásulva az egészbe, viszont én midennt megkaptam. De cserébe nem lehet saját véleményem még 25 évesen se, folyton hibáztatnak és el vagyok nyomva. Szerintem ők már rég észrevették ezt, csak nem érdekli őket, mert megtehetik, mert hatalom van a kezükben, mert nem tudok elköltözni, mert nincs hova mennem, még nem keresek olyan sokat, hogy el tudjam tartani magam és támogatni se tud senki anyagilag. Remélem, nálad azért jobb a helyzet, tegyél egy próbát. lehet, csak az van, hogy még nem mondtad nekik és nem is tudják, hogy mit érzel. Egy beszélgetésből sok midnen kiderülhet. Viszont ha nem hallgatnak meg, az már rossz jel. Kitartást.
2014. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nálunk sokaljobb mert meg kapok mindent és meg hallgatnak lehet saját véleményeb csak nem éresztetik hogy szeretnek ám köszönöm a bisztatást
2014. dec. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!